TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

bardzo powolna instalacja systemu

bardzo powolna instalacja systemu
« dnia: 20 Luty 2011, 08:32:29 »
Witam
Dzisiaj chciałem zainstalować windowsa 7 ale system instaluje się przez 10 sek potem 5-10 min przerwy i znowu 10 sek i potem 5-10 min przetwy przez co dobrnięcie do momentu wyboru partycji zajęło ok godziny, dalej już nie próbuje.

Jeszcze wczoraj miałem na 1 z dysków zainstalowany win7 i wszystko chodziło idealnie, teraz ten dysk jest zformatowany i tak dziwnie się dzieje.Biosa nie aktualizowałem ponieważ miesiąc temu nie miałem problemu z zainstalowaniem win7 a od tego czasu w sprzęcie nic nie zmieniałem
zmieniłem w biosie sata type ide -> ahci i żadnych postępów
instalowałem windowsa z płytki 86x i 64x oba professional i j.w. (windowsy oryginalne)
Resetowałem bios, zmieniałem dysk, zmieniałem taśmy i nic
z pendrive nie zainstaluje windowsa bo mam tylko 2GB a iso zajmuje 2.23...
przeszukałem inne podobne fora w poszukiwaniu odpowiedzi ale nie znalazłem nic co dało by pozytywny rezultat
Proszę o pomoc.