TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zmiana języka

Zmiana języka
« dnia: 14 Luty 2011, 20:54:48 »
Witam! Posiadam windows 7 ARC Gamer Edition, zainstalowałem na niego mui-pl i zmieniłem język wyświetlania na polski. Od tego czasu mam problemy z różnymi funkcjami, nie mogę zmienić daty, nie mogę wejść w "okno" do zmiany języku wyświetlania i innych funkcji. Gdy wchodzę w panel sterowania i klikam "Zmień język wyświetlania" nic się nie dzieje, mogę klikać z 5 minut i nic :(
Byłbym wdzięczny za każdą pomoc :)

/edit:
Udało się odinstalowałem polski i jest upragniony angielski :) (wcześniej tak próbowałem i nawet po odinstalowaniu był język polski) temat można zamknąć :)
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2011, 21:17:44 wysłana przez gondek222 »

Odp: Zmiana języka
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Luty 2011, 20:57:08 »
Zainstaluj czysty system a nie jakieś wynalazki ;)

Odp: Zmiana języka
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Luty 2011, 16:03:13 »
Jeśli chcesz mierć legalny system ze sporą ilością gier to zainstaluj sobie
UBUNTU ULTIMATE GAMERS EDITION
http://ultimateedition.info/ultimate-edition/ultimate-edition-gamers/#Contents

Odp: Zmiana języka
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Listopad 2011, 22:23:17 »
Witam, nie chcę zakładać nowego tematu, gdyż takowy już istnieje.
Mieszkam w Holandii, mam Windows 7 Home Premium 32 bit, i gdy próbuję zmienić język z polskiego na holenderski nic się nie dzieje. Chodzi mi o zmianę języka w całym systemie.
Potraficie mi pomóc?
Pozdrawiam!

Odp: Zmiana języka
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopad 2011, 10:05:10 »
A próbowałeś zmienić język poprzez program Vistualizator i jego pakiety językowe  ???
http://www.froggie.sk/