TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

System Windows 7 zawiesza się i resetuje.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Luty 2011, 23:26:34 »
No to radiator to wiadomo ze sie zdejmuje, ale chipset jest przylutowany do plyty.
A ja napisałam wyraźnie ;D
Chipset jest przylutowany

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Luty 2011, 23:43:13 »
dokladnie tak ale dodalas ze nie smarvje sie pasta - a ja polecialem po bandzie i popelnilem byka

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Luty 2011, 23:46:43 »
Ja tez popełniłam byka, bo smaruje się pastą, więc jest remis 1:1 ;D

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Luty 2011, 18:21:47 »
Jestem pewny iż problem nie tkwi w temperaturze Chipsetu. Jako że nie nagrzewa się wcale tak bardzo. Wiadomo po jakimś czasie pracy jest ciepły, ale gdyby problem był w tym to nie uruchomiłbym systemu w trybie awaryjnym i nie pracowałbym w nim parę godzin.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Luty 2011, 00:22:58 »
tryb awaryjny nie ladvje ci sterownikow - tym bardziej graficznych - czy sprawdzales cheapset w stresie czy tylko tak na wolnej pracy ?

p.s. czemv tak nalegam ? bo dosc niedawno mialem ten sam problem i spalilem nie tylko plyte ale i procka , kilka bsodow ,samoczynnych resetow,w trybie awaryjnym tez swietnie chodzil.

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Luty 2011, 01:33:51 »
BSoD raczej mi nie wyskoczą w trybie awaryjnym i nie wyskakują podczas logowania bez sterownikami i pracy na nim. Ze sterownikami zresztą też nie wyskakiwały tylko komputer się resetował. Pracując już teraz bez sterowników, słuchając muzyki pisząc maile, na GG, TS3 włączony w tle, coś tam się skanuje do tego ściągam Ubuntu 10.10 chipset na pewno nie osiąga temperatury takiej by mi spaliło palec. Na spokojnie trzymałem na nim palec około minuty nie wciskając po prosty sunąc po nim. Także stopnie Celsjusza wcale nie mają wysokiej wartości, nie pali, nie sparzyłem się. Gdyby miało się coś palić w moim komputerze to stałoby się to już dawno jako że komputer pracuję teraz już od rana. To że tryb awaryjny nie ładuje sterowników to żadna dla mnie wolnosć. Dlaczego piszesz "cheapset" ? W każdym poście tak masz. Wracając do tematu, wykluczam to że cokolwiek pali się w moim komputerze.

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Luty 2011, 15:31:41 »
Już lepiej zrób format jeśli nie zadziała to pozostaje próba z inna grafiką ;)

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #37 dnia: 11 Luty 2011, 21:59:37 »
Jak temp to warto zainwestować w pastę i oczyszczenie go z syfu
Serwis ToTemat. Artykuły na różne tematy.