TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

System Windows 7 zawiesza się i resetuje.

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Styczeń 2011, 23:31:50 »
No dobra i co dalej? Co mi to dało skoro nie mogę korzystać normalnie z systemu bo nie mam sterowników?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Luty 2011, 00:35:15 »
w jednej ypowiedzi podales swoja plyte glowna - jest nia gigabyte tak ?   zdejmij boczna obdowe i sprawdz palcem cheapset - w 100% jestem przekonany ze nie masz na nim wiatraczka a pasta pod nim sie dawno smazyla - bez wiatraczka walisz plyte.

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Luty 2011, 01:27:54 »
Wyczytałem że płyty GB mają to do siebie że chipsety się grzeją. Czy temperatura chipseta wpływa na fakt że komputer się zawiesza ze sterownikami karty graficznej? Trzeba wymienić pastę na obu chipsetach i załatwić jakieś dodatkowe chłodzenie, tak?

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Luty 2011, 01:33:44 »
Jaką pastę? Chipset jest przylutowany i nie smaruje sie go pasta ;D Chyba poludniowy jest miedzy innymi od karty graficznej.
Chlodzenie jak najbardziej tak ;D Najlepiej dodatkowy wentylator w srodku obudowy.
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2011, 01:38:26 wysłana przez Madzia »

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #19 dnia: 01 Luty 2011, 12:08:16 »
A czy po odinstalowaniu sterowników od katy graficznej system się uruchamia normalnie?

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #20 dnia: 01 Luty 2011, 17:09:22 »
Pisałem to dwa razy i napiszę trzeci. Tak uruchamia się wtedy normalnie. Bez znaczenia czy to są sterowniki z płyty producenta, stare co miałem ściągnięte czy najnowsze ściągnięte wczoraj to i tak nie mogę się zalogować na konto.

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #21 dnia: 01 Luty 2011, 17:20:43 »
To odinstaluj sterowniki i po testuj jakiś czas bez sterowników od grafiki jeśli nic się nie będzie działo to wina karty będzie pewna ale możliwe jest że system ci się posypał i przez to się tak dzieje więc albo to karta albo system.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Luty 2011, 20:16:37 »
Jaką pastę? Chipset jest przylutowany i nie smaruje sie go pasta ;D Chyba poludniowy jest miedzy innymi od karty graficznej.
Chlodzenie jak najbardziej tak ;D Najlepiej dodatkowy wentylator w srodku obudowy.

jvz dawno minely czasy gdzie cheapset jest lvtowany, teraz smarvje sie pasta , a wiatraczek najlepiej taki 40mm - w przypadkv Gigabyte to obowiazek zaraz po zakvpie.

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Luty 2011, 20:18:54 »
Zgadzam się z kamitonem ;)

kamiton czemu piszesz v zamiast u :D

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Luty 2011, 20:21:29 »
bo jestem na wyjezdzie i korzystam z laptopa mojej 4 letniej coreczki hehe - kilka klawiszy brakvje - a nie mam czasv wymienic:)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Luty 2011, 22:30:13 »
Jaką pastę? Chipset jest przylutowany i nie smaruje sie go pasta ;D Chyba poludniowy jest miedzy innymi od karty graficznej.
Chlodzenie jak najbardziej tak ;D Najlepiej dodatkowy wentylator w srodku obudowy.

jvz dawno minely czasy gdzie cheapset jest lvtowany, teraz smarvje sie pasta , a wiatraczek najlepiej taki 40mm - w przypadkv Gigabyte to obowiazek zaraz po zakvpie.
Chyba pomyliłeś procesor z chipsetem ???
To niby teraz chipset jest wyjmowalny ???

Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Luty 2011, 22:58:16 »
Madzia pasta idzie między chipset a radiator a nie chipset a płytę główną ;)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Luty 2011, 23:00:10 »
nie pomylilem ,jest mocowany na podstawkach tak jak napisal robert- rodzaj w zaleznosci od prodcenta


hmm - malo precyzyjnie to wyjasnilemwczesniej - jak w kazdym przypadkv smarvjemy radiator -w przenosni powiemy ze smarvjemy procesor lvb cheapset :) 
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2011, 23:04:42 wysłana przez kamiton »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #28 dnia: 01 Luty 2011, 23:05:04 »
Madzia pasta idzie między chipset a radiator a nie chipset a płytę główną ;)
W to akurat nie wątpię ;D
nie pomylilem ,jest mocowany na podstawkach tak jak napisal robert- rodzaj w zaleznosci od prodcenta
Jak to wygląda z bliska. Daj jakieś zdjęcie z internetu. Czyli wyjąć go można?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: System Windows 7 zawiesza się i resetuje.
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Luty 2011, 23:10:39 »
sam vklad nie ale radiator tak - popatrz na screen - widzisz napis gigabyte ? - to jest radiator cheapset - jak widac na gorze po prawej i na dole po lewej stopki mocowania.  

« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2011, 23:18:16 wysłana przez kamiton »