TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Cs 1.6 i Windows 7 Ultimate x64

Cs 1.6 i Windows 7 Ultimate x64
« dnia: 27 Styczeń 2011, 18:30:20 »
Mam mały problem z Counter Strike. Gra jest w pełni legalna, znaczy się Steam. Przez jakieś dwa - trzy tygodnie po zainstalowaniu Windowsa gra śmigała normalnie. Dopiero Teraz zaczęły się cyrki w postaci wieszaniu się przy wejściu na jakikolwiek serwer. A gdy już uda mi sie wejść na serwer to przy zmianie mapy znowu z wiecha. Dodam że uruchamianie w trybie zgodności nic nie daje, jak i uruchomienie z uprawnieniami administratora. Jakieś pomysły jak to naprawić? Według mnie wina leży po stronie windowsa. Było już kilka problemów na forum, ale przykro nie ma nigdzie żadnego rozwiązania.

Gosc

Odp: Cs 1.6 i Windows 7 Ultimate x64
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2011, 00:46:23 »
Podaj jakieś paramerty kompa, zobacz czy nie masz wykrzykników w Mendżerze urządzeń.

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Cs 1.6 i Windows 7 Ultimate x64
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2011, 21:50:50 »
Wina leży w plikach gry lub pc. Raczej gry i tym co pobrała za pliki do map
Serwis ToTemat. Artykuły na różne tematy.