TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 8 News!

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #195 dnia: 17 Lipiec 2011, 12:29:13 »
Cytuj
Obecnie, jak wiadomo, największe przedsiębiorstwo branży software przygotowuje kolejną wersję systemu operacyjnego Windows, który jest oznaczony numerem 8. Będzie to prawdopodobnie OS dla pecetów, tabletów i innych urządzeń.

http://windows7.pl/aktualnosci/czy-osemka-bedzie-ostatnim-systemem-marki-windows.html

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #196 dnia: 18 Lipiec 2011, 11:48:24 »
Ktoś może podać namiar gdzie te bety wyciekają?
Bety jeszcze nie ma. Będzie na jesieni oficjalnie udostępniona.

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #197 dnia: 18 Lipiec 2011, 14:52:07 »
Ktoś może podać namiar gdzie te bety wyciekają?

Wyciekają? Narazie nic nie wycieka :/
Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #198 dnia: 27 Lipiec 2011, 15:29:47 »
wdziałem filmik z windows 8 jak może będzie wyglądał
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec 2011, 14:01:09 wysłana przez Mirahz »

Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #199 dnia: 31 Lipiec 2011, 09:35:20 »
Filmików jest masa głównie to fake prawdziwe są tylko z prezentacji Microsoftu. A co do sytuacji to już było trochę szumu z wyciekami a teraz dziwna cisza coś mi się wydaje że MS tym razem dokładnie kontroluje wycieki i dla tego nic przed premierą bety nie zobaczymy chyba że ktoś coś dostanie z jakieś prezentacji MS np PDC albo coś w tym stylu i udostępni to.

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #200 dnia: 31 Lipiec 2011, 12:15:40 »
Wszystkie buildy ktore wyciekly do tej pory nadaja sie tylko na wirtulana maszyne.

Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #201 dnia: 31 Lipiec 2011, 14:41:44 »
Masz racje zainstalowałem ostatni build jaki wyciekł na innym dysku i po jakimś czasie sam się posypał a wcześniej były problemy z instalacją nowych sterowników nvidia dla mojej karty graficznej.

Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #202 dnia: 01 Sierpień 2011, 10:40:12 »
Wszystkie buildy ktore wyciekly do tej pory nadaja sie tylko na wirtulana maszyne.

Fakt faktem, używam już sporo czasu build 7989 jako główny system, działa szybciej od 7 i na razie nie sypie się nic, wsio działa jak żyleta, no ale to tylko potwierdzało by powyższą regułę bo może akurat na moim konfigu działa dobrze, natomiast gdybym miał inny komp to może by się akurat jakieś błędy ujawniły, choć też akurat na kilku kompach testowałem build 7959 odblokowany przez Scooby'ego i też na wszystkich konfigach system śmigał i nie robił specjalnych problemów (kumplowi wgrałem chocby, i się cieszył że ma unikatowy system którego w sklepach nie ma:)) , no ale wiadomo że to są rozwojowe wersje windy i mimo wszystko mają prawo się one sypać. ale u mnie działały dobrze jak na razie:) 

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #203 dnia: 01 Sierpień 2011, 13:11:55 »
Przy zamykaniu systemu jest black screen. U ciebie tego niema?
Owszem, szybki jest, trzeba to przyznać.

Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #204 dnia: 01 Sierpień 2011, 14:02:43 »
Przy zamykaniu systemu jest black screen. U ciebie tego niema?
Owszem, szybki jest, trzeba to przyznać.

Były problemy z zamykaniem systemu ale jak uzywałem starego redpill'a, czasami się zamykał i zamykał i nie mógł zamknąć, za pomocą nowego redpilla odblokowane jest wszystko (no oprócz wbudowanego czytnika pdf, ale to szczegół), no i śmiga bez problemu, bodajże problemy z zamykaniem systemu mogła powodować też usługa klawiatury ekranowej, w połączeniu ze starym redpillem, były takie hipotezy, co potwierdza Twoją tezę że system jest niedopracowany, wszak jest to wersja rozwojowa, ale po prostu u mnie śmiga no i nic się nie sypie:)

PS. A swoją drogą niebawem się znowu go zmieni na następną wersję "kolekcjonerską" jak wyjdzie beta, wtedy zobaczymy co kolejnego poprawili ulepszyli a co zwalili w międzyczasie, trzeba poczekać na wyciek:)
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2011, 14:06:17 wysłana przez freak78 »

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #205 dnia: 01 Sierpień 2011, 14:27:31 »
Beta nie wycieknie, tylko zostanie oficjalnie udostępniona jak zawsze.

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #206 dnia: 10 Sierpień 2011, 12:09:20 »
Cytuj
Według specjalistów z WinBeta, którzy zdobyli kontakt z wiarygodnymi źródłami, Windows 8 osiągnął już build 8063.0.110804-1922 – który został skompilowany 4 sierpnia 2011 r. Podczas gdy build jest jeszcze w fazie Milestone 3 (M3), system zbliża się wielkimi krokami do stadium beta, które będą mogli wypróbować testerzy spoza firmy Microsoft.

http://windows7.pl/aktualnosci/windows-8-osiaga-m3-build-8063.html

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #207 dnia: 16 Sierpień 2011, 12:32:04 »
Cytuj
uż od pewnego czasu mówi się, że Microsoft uwolni wersję beta Windows 8 w okresie jesiennym. Najczęstszym wydarzeniem, które przewija się w kontekście wydania wersji próbnej jest konferencja BUILD, która odbędzie się we wrześniu. Testy Windows 8 doczekały się pół-oficjalnej zapowiedzi ze strony dyrektora produktu. Wydaje się zatem, że mowa o jesieni jest jak najbardziej na rzeczy.

http://windows7.pl/aktualnosci/windows-8-pre-release-nadejdzie-w-ciagu-najblizszych-miesiecy.html

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #208 dnia: 18 Sierpień 2011, 10:40:55 »
Cytuj
Do tej pory o Windows 8 App Store wiadomo było z wielce nieoficjalnego przecieku, który pochodził z prezentacji dla pracowników Microsoft. Wczoraj jednak głos w sprawie marketu aplikacji zabrał dyrektor produktu Windows, Steven Sinofsky. W ostatnim poście na B8 (oficjalnym blogu konferencji BUILD), napisał o istnieniu zespołu App Store. Jest to pierwsze publiczne potwierdzenie działań związanych z utworzeniem sklepu.

http://windows7.pl/aktualnosci/microsoft-oficjalnie-potwierdza-istnienie-windows-8-app-store.html

Odp: Windows 8 News!
« Odpowiedź #209 dnia: 20 Sierpień 2011, 14:05:41 »
Na łamach forum PCBETA udostępniono screeny buildu 6.2.8064.0.fbl_eeap.110806-1000 (Milestone 3 Escrow)

[strona nie jest już dostępna]

Windows 8 z wsparciem usb 3.0 na youtube krótki pokaz możliwości ;)

http://www.youtube.com/watch?v=1uhk4aSwqQ4&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2023, 13:22:06 wysłana przez Mirahz »