TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Oprogramowanie do BT

Rokubungi

Oprogramowanie do BT
« dnia: 19 Styczeń 2011, 02:14:23 »
Witam.
Istnieje jakies w miare "wszechogarniajace" oprogramowanie do BT , oprocz badziewnego BlueSoleila i nie dzialajacego u mnie Broadcommu? Mam wbudowany modul i do tej pory wystarczaly mi funkcje obslugiwane przez system. Ale potrzebuje teraz wiecej protokolow do transferu z telefonem. Nokia PC Suite nie obsluguje u mnie wszystkich protokolow (np. OBEX nie dziala). Poza tym nie chce calego pakietu PC Suite- np. do polaczenia kablem wystarczyly sterowniki zawarte w pakiecie, wiec je pozostawilem odinstalowujac reszte pakietu.
Ale wracajac do podstawowego pytania- wiec czy ktos zna inny soft niz BlueSloneczko i Broadcomm? Albo sterowniki i protokoly Microsoftu do doinstalowania?
P.s.: A moze ktos wie czemu mi nie dziala NiebieskieSloneczko na Win 7 Ultimate? Kontaktowalem sie z IVT, ale oni chyba oleja sprawe. Bo, ze Broadcomm nie zadziala- to wiem, bo nie ten hardware mam. Ale z BlueSoleil jest cos w sofcie..