TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Instalacja

Instalacja
« dnia: 24 Grudzień 2010, 05:39:07 »
Mam problem z zainstalowaniem systemu.
Wrzuciłem obraz płyty na pendrive przez program UltraISO kierując się poradnikiem z forum. Chyba wszystko jest dobrze zgrane , tylko nie moge uruchomić PC z pendrvie. Na początku przy włączaniu kilkam F12 wyskakuje to okienko z menu bootowania i wybieram pozycję USB FDD i nic się nie dzieje. Komputer przechodzi do następnej części uruchamiania systemu.

Nigdy nie instalowałem jeszcze windowsa z pena , więc nie wiem co nie tak, ale zawsze jak wybierałem rozruch z płyty CD/DVD to komputer się restartował i odpalał elegancko , a tutaj nawet się nie restartuje , tylko takjakby pomija to co wybiorę i odpala się normalnie dalej.

Wie ktoś co robie nie tak ? Wcześniej coś nalezy ustawić w BIOS'ie ?

Odp: Instalacja
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2010, 05:48:26 »
w biosie musisz mieć wybór USB HDD jeśli tego nie masz to nie zainstalujesz z pendrive

Odp: Instalacja
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2010, 06:30:11 »
w biosie musisz mieć wybór USB HDD jeśli tego nie masz to nie zainstalujesz z pendrive

Ok , a może ktoś określic mniejwięcej gdzie to znaleźć ?
Płyta główna : GIGABYTE GA-H55M-S2H

I potem jakbym już to ustawił to z boot menu która wybrac pozycję , bo do usb mam 4 :
USB FDD
USB CD/DVD
USB HDD
i jakaś 1 jeszcze

Odp: Instalacja
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2010, 06:36:39 »
jak w biosie już ustawisz USB HDD to nie będziesz musiał z boot menu wybierać bo ci sam wystartuje z pendrive .
w biosie szukaj zakładki boot i tam poszukaj

Odp: Instalacja
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Grudzień 2010, 06:43:23 »
jak w biosie już ustawisz USB HDD to nie będziesz musiał z boot menu wybierać bo ci sam wystartuje z pendrive .
w biosie szukaj zakładki boot i tam poszukaj

Ok , dzięki , jakby coś nie tak to napisze

Wszystko działa , gitara , dzięki za pomoc.

Można zamknąć
« Ostatnia zmiana: 24 Grudzień 2010, 08:02:11 wysłana przez critical »