TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Raid 0 + Windows 7x64 + K9A2 Neo-F = problem

Raid 0 + Windows 7x64 + K9A2 Neo-F = problem
« dnia: 24 Listopad 2010, 02:08:09 »
Witam.

    Dokupiłem sobie 2gi HDD dokładnie taki sam jak pierwszy (symbol itp) . Wszedłem do biosu i z AHCI zmieniłem na RAID . Utworzyłem macierz 0 i pokazało mi łącznie 1TB więc myślę wszystko ok . Rozpocząłem instalacje ww. systemu lecz zabrakło sterowników raid x64 - ściągnąłem ze strony MSI(płyta K9A2 Neo-F - bios najnowszy) . Nastąpił restart systemu i .... niebieskie ekrany . Dyski są podpięte do sata 1 i 3 natomiast cdrw do sata 2 . Proszę o pomoc. Dodam iż system x86 zainstalował się i normalnie działa a x64 nie mogę zainstalować bo sterowniki 64bitowe ze strony MSI niestety nie działają . Nie mogę znaleźć sterownika do raidu 2.5.15.40.33 w wersji x64 . sterownik musi być podany na fdd lub pendrive. do wszystkich innych wersji są a do tej nie ma...
 
Pozdrawiam i proszę o pomoc.