TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jak ustawić przyciski dotykowe na klawie

Jak ustawić przyciski dotykowe na klawie
« dnia: 20 Listopad 2010, 18:36:23 »
Witam od początku posiadania komputera nie miałem problemu z przyciskami dotykowymi na górze klawy. Są to między innymi przyciski od uruchamiania trybu ECO, Włączania sieci bezprzewodowej, coś od zarządzania rzeczami tohiby, przycisk play pause oraz podgłaśnianie i przyciszanie. Nie wiem czy to wina jakiś updatów czy coś ale przyciski oprócz podgłaśniania i przyciszania mi nie działają ;/ Ma ktoś jakiś pomysł na to? Da się je może jakoś ustawić w panelu sterowania? Szczerałem w nim ale nie mogłem nic znaleźć ehh... już mi ręce odpadają. Niby nie jest mi to potrzebne no ale jak mam nowy komp i windows 7 to raczej fajnie było by mieć to sprawne. Model Laptopa to Toshiba Satellite A660-15W

Odp: Jak ustawić przyciski dotykowe na klawie
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Styczeń 2011, 07:10:44 »
ogulnie wina sterownikow  mial bym czas to bym ci poszukal ich na necie bo cos ci z nich uciekle znaczy jakis przypadkowy plik i teraz nie dzialaja,,,,
Sciagnij nowe stery do plyty glownej i zainstaluj je nie ;dupdatujac.... (znaczy recznie) bedzie git... Ogulnie tez mam toshibe i sie wali ale wytrzymale sa jak sie skonfiguruje dobrze system i dobrze podkreci