TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Winamp i Windows 7 - problem z przeciągnij i upuść

Winamp i Windows 7 - problem z przeciągnij i upuść
« dnia: 03 Listopad 2010, 11:58:54 »
Siema wszystkim,

od kilku ładnych tygodni mam nierozwiązany wciąż problem z Winampem. Nie wiem kiedy, jednak funkcja przeciągnij i upuść przestała działać i rzecz jasna nie działa jedynie z Winampem. Zmiany programu na inny chcę uniknąć, jestem do niego przyzwyczajony. Co próbowałem zrobić?

Winamp od nowa – nie pomogło. Dokładne czyszczenie, jakimiś doktorami, CleanGP, Revo Uninstaller, Glary Utilities nie pomaga. Porady na jakichś forach odnośnie wpisania paru linijek do rejestru nie tyle nie pomagają, co nie da się ich zastosować.

Odrobinę specyfikacji: 4-miesięczny Windows 7 Home Premium 32 bit. Z potrzebnych to chyba wszystko? Z góry dzięki za pomoc!!

Odp: Winamp i Windows 7 - problem z przeciągnij i upuść
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Listopad 2010, 17:27:26 »
Siema wszystkim,

od kilku ładnych tygodni mam nierozwiązany wciąż problem z Winampem. Nie wiem kiedy, jednak funkcja przeciągnij i upuść przestała działać i rzecz jasna nie działa jedynie z Winampem. Zmiany programu na inny chcę uniknąć, jestem do niego przyzwyczajony. Co próbowałem zrobić?

Winamp od nowa – nie pomogło. Dokładne czyszczenie, jakimiś doktorami, CleanGP, Revo Uninstaller, Glary Utilities nie pomaga. Porady na jakichś forach odnośnie wpisania paru linijek do rejestru nie tyle nie pomagają, co nie da się ich zastosować.

Odrobinę specyfikacji: 4-miesięczny Windows 7 Home Premium 32 bit. Z potrzebnych to chyba wszystko? Z góry dzięki za pomoc!!

podbijam, ktoś pomoże ?