TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

czarny ekran podczas instalacji w7 prof

czarny ekran podczas instalacji w7 prof
« dnia: 17 Październik 2010, 16:55:13 »
Witam posiadam sprzet Sony VGX-XL202 (media center) http://support.vaio.sony.eu/computing/vaio/specifications/index.aspx?l=en_GB&m=VGX-XL202 z tą różnicą że posiadam 4Gb ramu oraz jakąś kartę Ati z wyjściem DVi i Hdmi oraz kartę do Tv satelitarnej. Podczas instalacji windows 7 po tym ekranie
pojawia się czarny ekran i nic się nie dzieje. Czekałem nawet 40 minut i echo po kilku naciśnięciach  Esc komputer się resetuje. Ma ktoś z was jakiś pomysł co może  być problemem zatrzymania instalacji na czarnym ekranie ?
dodam jeszcze ze udało mi się uruchomić instalację gdzie wyświetla co ładuje i ładowanie zatrzymuje się na disk.sys

Odp: czarny ekran podczas instalacji w7 prof
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Październik 2010, 19:11:15 »
Dziś włączyłem instalację windowsa o 14:00 poszedłem do pracy myślałem może że ruszy o 00:30 sprawdzam jak stał na czarnym ekranie tak stoi. Może jednak ktoś się spotkał z czymś takim.

Próba instalacji z pnedrive kończy się tym samym ;/
Nikt nie ma pomysłu ??
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 06:32:26 wysłana przez yetiwest »

Odp: czarny ekran podczas instalacji w7 prof
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik 2010, 14:30:00 »
Problem rozwiązany. Dzięki za pomoc.

Odp: czarny ekran podczas instalacji w7 prof
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Październik 2010, 04:11:49 »
Problem rozwiązany. Dzięki za pomoc.

a jak rozwiązałeś ten problem?