TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

brak uprawnień administratora, Windows 7.

brak uprawnień administratora, Windows 7.
« dnia: 14 Październik 2010, 06:59:59 »
A wiec jestem na swoim jedynym koncie, niby koncie administratora i kiedy chce zainstalowac adobe flash player na koncu wyskakuje mi ze nie mam uprawnien administratora. Wiecie co z tym zrobic ? O co tu chodzi jakies to dziwne .... Czytalem inny temat ze koles zalozyl sobie nowe konto z prawami administratora i tam skopiowal pliki ale jak tez tak probowalem i jak zaloze nowe konto to one tez nie ma praw o co chodzi ?

Odp: brak uprawnień administratora, Windows 7.
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Grudzień 2010, 14:34:48 »
miałem coś podobnego kilka razy ale za każdym razem po drugiej probie instalacji się udawało,komunikat ten dalej czasami wyskakuje,spróbuj usunąć wszystkie konta i zrobić instal,choć pewnie już tak próbowałeś ::)

Odp: brak uprawnień administratora, Windows 7.
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Grudzień 2010, 11:18:59 »
Witam zapraszam do przeczytania http://windows7forum.pl/printthread.php?tid=6974
islnader90 - COMA