TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

System zatrzymuje się po instalacji na "starting windows"

System zatrzymuje się po instalacji na "starting windows"
« dnia: 04 Październik 2010, 17:38:06 »
Witam,

Po wielu bojach z Vistą stwierdziłem że chętnie przeniosę się na polecaną mi przez wielu 7'mkę. Posiadam wersję Ultimate. Instalacja przebiegła pomyślnie, lecz gdy system się startuje (do pierwszego uruchomienia), i pokazuje się migoczące logo Windowsa z napisem starting windows, to po tej animacji wszystko zamiera i nie chce ruszyć dalej. 5 godzin przeszukiwałem internet w poszukiwaniu pomocy - zwracam się więc z prośbą o nią do was. Nie mam bladego pojęcia co może być przyczyną tego zwisu. Próbowałem odpalać w safe mode - tutaj już logo windowsa ładuje się do końca ale wybija napis że pierwsze uruchomienie wymagania normalnego trybu a nie safe mode. Próbowałem wyłączać wszystkie usb, wyjmowałem i wkładałem RAM wedle niektórych rad - nic jak dotąd nie pomogło.

Konfiguracja :

Core 2 Duo 1.8ghz dwurdzen.
Radeon 4850
2 GB Ram

Proszę o pomoc :)

Odp: System zatrzymuje się po instalacji na "starting windows"
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Październik 2010, 09:37:52 »
Zazwyczaj wystarczy poczekać :) zdarza się, że system do pierwszego uruchomienia zbiera się kilkanaście albo i więcej sekund.

Odp: System zatrzymuje się po instalacji na "starting windows"
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Grudzień 2010, 15:31:04 »
Mam podobny problem, po wielkich bólach udało mi się zainstalować Win 7 64 bit. Niestety za KAŻDYM razem gdy restartuje komputer, włączam itp. Zawsze wisi na ekranie startowym około 30 minut.
Po tym czasie, system się uruchamia i działa normalnie, ale czas rozruchu systemu wynoszący 30 minut to chyba nie jest normalne...