TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

RocketDock v1.3.5 [PROBLEM] pod Windows 7 x64

Offline Łapu

RocketDock v1.3.5 [PROBLEM] pod Windows 7 x64
« dnia: 21 Wrzesień 2010, 14:25:11 »
Witajcie!

Dane:
OS: Windows 7 x64 PL (wszystkie aktualizacje na bieżąco)
Soft: RocketDock v1.3.5 + Stack Docklet v1.0.0.134

Szukane:
Problem z programem

Mam program "RocketDock" skonfigurowany tak aby uruchamiał się razem ze startem systemu. Uruchamiam komputer i... PROBLEM!
W 3 na 5 przypadków program nie uruchomi się automatycznie.
To co ma miejsce przedstawia grafika poniżej:
- najpierw jest to okno [1] - wybieram "Zamknij program"
- następnie okno [2] - wybieram "Anuluj"
- na końcu klikam skrót do programu, wyskakuje okno [3] - wybieram "Nie" i program się uruchamia już normalnie.

Pomijając "głębokie procesy" podczas startu systemu, programy które jeszcze się ładują to: "ESET Smart Security 4" "cFosSpeed" "APC PowerChute Personal Edition" no i oczywiście "RocketDock" - I TO WSZYSTKO

Próbowałem "kombinować" i ustawiałem auto-uruchamianie "RocketDock-a" na dwa sposoby:
1-poprzez zaznaczenie opcji w programie, czyli dodanie wpisu do rejestru, oraz
2-"ręcznie" poprzez dodanie skrótu programu do katalogu "Autostartu" menu Start (za każdym razem usuwałem oczywiście klucz z rejestru)
Stosowałem te metody na przemian i jednocześnie, myśląc że może jest konflikt procesów w rejestrze - i nic - ciągle to samo...

Jak myślicie, co jest powodem że program nie startuje sam?






Łapu, pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 21 Wrzesień 2010, 14:49:13 wysłana przez Łapu »
I tak się to zaczyna, w twoim umyśle jest luka
Nikt tu nie jest takim, jakim się wydaje
Widzę wielką dłoń wyciągniętą z gwiazd, Ty jesteś tym, który był.
Dlaczego tu jesteś? Czy masz po co żyć?
Tylko ten, kogo życie trwa krótko może wyobrażać sobie że miłość jest wieczna.