TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

zapełniona partycja systemowa

Offline st7

zapełniona partycja systemowa
« dnia: 19 Wrzesień 2010, 07:47:51 »
witam. mam taki problem. mam partycje systemową 130GB, dzisiaj zauważyłem, że z 130gb jest zapełnione 119gb. jest to o tyle dziwne, że jak zrobię żeby pokazywał wszystkie ukryte pliki i po zaznaczeniu wszystkiego na dysku C i sprawdzeniu ile to zajmuje pokazuje 29 gb. to gdzie jest reszta?  hibernacje mam wyłączoną, punkty przywracania systemu wywalone poza ostatnim, tempy też wywaliłem... jakiś pomysł?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: zapełniona partycja systemowa
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień 2010, 07:59:20 »
a moze masz folder na c: o nazwie windows old ?

Offline st7

Odp: zapełniona partycja systemowa
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Wrzesień 2010, 08:11:20 »
Nie, nie mam takiego folderu. Tak jak piszę jak zaznaczę wszystko co jest na dysku C, łącznie z $Recycle.Bin, ProgramData itp to pokazuje 29GB.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: zapełniona partycja systemowa
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Wrzesień 2010, 09:47:13 »
PPM na partycje / Oczyszczanie dysku / Więcej opcji / Oczyść (przy Przywracanie systemu).
Dodatkowo możesz pousuwać tymczasowe pliki, pliki błędów systemu w głównym oknie oczyszczania dysku.

Możesz pokazać screena z Zarządzania dyskami? (Panel sterowania / Narzędzia administracyjne / Zarządzanie komputerem).

Offline st7

Odp: zapełniona partycja systemowa
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2010, 11:21:37 »
Czyszczenie dysku już robiłem, tak samo jak kasowanie punktów przywracania systemu


Odp: zapełniona partycja systemowa
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Wrzesień 2010, 16:07:52 »
włącz w opcjach folderów wyświetlanie chronionych plików systemu operacyjnego i sprawdź ile zajmują pliki pagefile.sys i hiber-cośtam.sys