TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

zawiecha systemu po 2-4 minutach

zawiecha systemu po 2-4 minutach
« dnia: 13 Wrzesień 2010, 09:01:47 »
Witam, mam taki problem, że system zawiesza sie po 2-4 minutach.
Dokładny opis zdarzeń:

Wiec przez rok miałem win 7 i działał dobrze, ostatnio zaczął się wolno lądować i lekko wieszać. Jako, że miałem czas zrobiłem format i zainstalowałem system od nowa, wszystkie programy etc, później chciałem zrobić partycje w zarządzaniu dyskami wbudowanym w win7. Mam 3 partycje, ale nie wiem czy tak powinno być, że dysk z win'em C ma status jako dysk: rozruch systemu,plik stronicowania, zrzut awaryjny, dysk logiczny, a dysk D z moimi danymi jako: system, aktywna, partycja podstawowa. Od tej chwili zaczęły się problemy, komp nie chciał się włączać. Albo blue screen, albo wyskakiwał Boot disc failure. Po tym 2 komunikacie, przypomniałem sobie, że nie zmieniłem botowania  w biosie, choć teoretycznie nie powinno mieć to znaczenia. Po zmianie na 1st Hdd system się odpalił ale właśnie zaczął się wieszać po jakiś 2-4 minutach, przestaje działać klawiatura, brak ikon, menu start się zacina, działa tylko myszka.

Co mam zrobić :( ? Czy w grę wchodzi tylko format ?