TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki do kart SB Audigy series

Sterowniki do kart SB Audigy series
« dnia: 19 Styczeń 2009, 21:36:23 »
Jest to mój pierwszy post, więc witam wszystkich beta testerów  :). Niedawno zainstalowałem Betę Windows 7, choć przyznam, że z pewnymi obawami w związku z nienajnowszym już sprzętem (Athlon 64 3200+, Gigabyte K8NF9 Ultra i GF 7600GT). Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że nie było żadnych problemów ze sterownikami (nawet do sieciówki). Jedyna, rzecz z której nie byłem zadowolony to zintegrowane sterowniki do Kkarty dźwiękowej (SB Audigy 4). Na szczęście po kilku minutach poszukiwań znalazłem coś co mnie zadowoliło. Sterowniki (nieoficjalne) do kart Audigy (na razie nie wszystkie wersje - sterowniki i szczegóły pod podanym linkiem).

Oto link: http://forums.creative.com/creativelabs/board/message?board.id=soundblaster&thread.id=135324

Mam nadzieję, że pomoże to wielu użytkownikom. Pozdrawiam  :)

Odp: Sterowniki do kart SB Audigy series
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2009, 00:34:21 »
Szkoda ze to dziala tylko do audigy ;/. Mam live! a autor pisze ze te sterowniki na seven powoduja tornado w systemie ;/

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Sterowniki do kart SB Audigy series
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Styczeń 2009, 00:47:08 »
Live! juz niestety chyba pora zmienic...juz do Visty byly problemy ze wsparciem starszych modeli - Creative chyba probuje wykorzystac sytuacje i zmusić użytkowników do wymiany kart pomimo że nowe nie wprowadzają praktycznie nic nowego.

Odp: Sterowniki do kart SB Audigy series
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Styczeń 2009, 11:11:58 »
Te sterowniki są do audigy ale nie do modelów tj. Audigy SE/LS/Value and Live! 24-bit

Odp: Sterowniki do kart SB Audigy series
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń 2009, 17:39:30 »
Szkoda ze to dziala tylko do audigy ;/. Mam live! a autor pisze ze te sterowniki na seven powoduja tornado w systemie ;/

Też mam Live! i stery podeszły z XP
zainstaluj najpierw stery z np PCI128, restart i zainstaluj stery do Live!