TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

GTA San Andreas MultiPlayer v. 0.3a

GTA San Andreas MultiPlayer v. 0.3a
« dnia: 13 Lipiec 2010, 11:14:00 »
Witam. Od dłuższego czasu mam problem z odpaleniem pewnego programu.
Chodzi tutaj dokładniej o multiplayer do gry GTA San Andreas.
Gdy odpalę multiplayer i chcę się połączyć z serwerem gry wyskakuje mi taki error:



Już na prawdę nie wiem co mam robić. Robiłam reinstall gry jak i multiplayer.

Mam Windows 7 Home Premium.

Odp: GTA San Andreas MultiPlayer v. 0.3a
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipiec 2010, 19:43:26 »
mi samp działał bez problemu a zaznaczyles gta.exe? w tym programie ? sproboj poszukac zeby to zamiescic w tym sampie. innej porady nie widze jak narazie.

Odp: GTA San Andreas MultiPlayer v. 0.3a
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lipiec 2010, 21:15:35 »
Zaznaczyć? Mogę jedynie wybrać folder, w którym mam zainstalowaną grę. (Tools - Settings).
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec 2010, 22:45:48 wysłana przez Kunka »

Odp: GTA San Andreas MultiPlayer v. 0.3a
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec 2010, 16:53:02 »
no i powinno być dobrze jak wskażesz prawidłowu. A masz wgrany crack? spróbuj też reinstalek na różne partycje.` Wyłącz firewalla oraz anty vira

Odp: GTA San Andreas MultiPlayer v. 0.3a
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec 2010, 18:59:32 »
Próbowałam wszystkiego. Na angielskim forum pisałam, ale także nie pomogli. Instalowałam już na 2 różnych partycjach, próbowałam zmieniać zgodność na system Windows XP Sp2, wszystko off a i tak nie działa.

Odp: GTA San Andreas MultiPlayer v. 0.3a
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Lipiec 2010, 17:49:04 »
Mi taki błąd wyskakuje przy odpalaniu gry Singularity więc to wina Windowsa chyba ;)