TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Bitwa o Śródziemie I & II - brak uruchomienia

Bitwa o Śródziemie I & II - brak uruchomienia
« dnia: 05 Czerwiec 2010, 14:39:22 »
Witam,

Kupiłem w czwartek w empiku grę Bitwa o Śródzemie II i mam następujący problem, gra się instaluje wszystko pięknie, ale kiedy mam włączyć grę to pojawia się ekran początkowy chwilkę się poładuje, a potem kończy pracę i gra się nie uruchamia. Próbowałem patchować grę, reinstallować nic nie pomogło. Myślałem, że jest to wina gry jakiś defekt płytki i postanowiłem zainstalować Bitwę I i tutaj zaskoczenie, a także nie działa...
Próbowałem uruchamiać w tych trybach zgodności XP (SP1-SP3) oraz Vista i nic.
Konfiguracja komputera:

Intel Core i5 2.66 GHz
GeForce GTX 260
Dysk 1TB
DirectX 11
Win 7 Home Prenium 64-bit

Dodam jeszcze, że na Can You Run It komputer przeszedł pomyślnie wszelkie testy zgodności, więc nie bardzo wiem co może być powodem moich problemów.
Myślę, że obie gry nie są dostosowane do Windowsa 7, tylko nie wiem jak dostosować obie gry do tego Wina.


Odp: Bitwa o Śródziemie I & II - brak uruchomienia
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Czerwiec 2010, 00:59:22 »
2 część tej gry działa bez problemu na Windows 7 x64 baz patchów ;)

Odp: Bitwa o Śródziemie I & II - brak uruchomienia
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Czerwiec 2010, 00:00:32 »
2 część tej gry działa bez problemu na Windows 7 x64 baz patchów ;)

Temat do zamknięcia :)