TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Sterowniki myszy A4Tech 2X-Office 7.80

Sterowniki myszy A4Tech 2X-Office 7.80
« dnia: 17 Maj 2010, 19:34:32 »
Witam,

mam problem, ponieważ nie działają mi sterowniki do myszki na windows7. Znalazłem na tym forum, że jednak ten sterownik działa pod win7. Proszę o pomoc. Może ktoś używa tego samego oprogramowania do myszkii mógłby mi podesłać na maila> Jak włączam swoją instalacje to na dobrą sprawę nic się nie dzieje...

Pozdrawiam

Odp: Sterowniki myszy A4Tech 2X-Office 7.80
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Maj 2010, 12:43:13 »
Po co sterowniki do myszy ?? Myszka działa teraz ?
No chyba że to jakiś funkcji , napisz dokładnie.
Masz problem ? Pomogę ! Śmiało pisać na gg 6669185

Odp: Sterowniki myszy A4Tech 2X-Office 7.80
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Lipiec 2010, 20:23:33 »
Witam. Mam podobny problem. Sterowniki do myszki A4Tech 2 X Office próbuje zainstalować na Win 7 Starter. Na płytce jest co prawda napisane, że sterowniki są kompatybilne z Win 98, XP i Vistą. Mogę skądś ściągnąć sterownik do Win7? Sterowniki potrzebuję do funkcji myszki: scroll, przycisk office i dwa boczne np do cofania stron podczas ich przeglądania w Internecie.
Proszę o wyrozumiałość. Kobieta ;)

Guest

Odp: Sterowniki myszy A4Tech 2X-Office 7.80
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Lipiec 2010, 22:39:21 »
Szukaj w google tych sterów..


Odp: Sterowniki myszy A4Tech 2X-Office 7.80
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Październik 2010, 16:04:39 »
Odświeżę temat podpinając się. Mam problem ze sterownikami z tematu. Wcześniej na 7-ce wszystko goliło bez problemu, teraz padł mi dysk i byłem zmuszony przeinstalować system. Po reinstalacji niestety nie mogę otwierać nowych kart przeglądarki kółkiem i zamykać ich kliknięciem kókiem w lewo. Myszka to A4tech x5-70md , sterownik z tematu. W programie myszki kółko ustawione jako środkowy przycisk. Jeśli ktoś miał podobną sytuację będę wdzięczny za pomoc.