TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Lipiec 2010, 20:21:57 »
Trzeba wyrzucić firefoxa :D Ta przeglądarka ma już najlepsze lata chyba za sobą. Zrób jeszcze test IE 8 ;D Bo chyba jest gorszy od FF.

Guest

Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Lipiec 2010, 21:26:39 »
Testowałem kiedyś tą Chrome, ale chodziła mi wolniej niż FF więc ją wybrałem  ;D

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Lipiec 2010, 13:46:39 »
Trzeba wyrzucić firefoxa :D Ta przeglądarka ma już najlepsze lata chyba za sobą. Zrób jeszcze test IE 8 ;D Bo chyba jest gorszy od FF.

napewno jest gorszy - ja jednak tez wrzuce opere ale to jak formatke strzele :)

Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Lipiec 2010, 18:25:02 »
Test Internet Explorer 8.0  Firefox 4.0 Beta 2


jak widać Internet Explorer 8 nie nadaje się do przeglądanie stron www ( nie wiem dlaczego ponad połowa ludności na świecie używa tego gówna).
miejmy nadzieje że IE9 będzie znacznie lepszy lub najlepszy na rynku przeglądarek .

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Lipiec 2010, 21:33:22 »
Porażka :D

Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Lipiec 2010, 16:38:12 »
Pojawiły się screeny IE9

http://cnbeta.com/articles/117573.htm

Offline Flow

Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Lipiec 2010, 12:00:27 »
Moim zdaniem też Opera jest najlepsza chodź czasem źle odtworzy strony nawet allegro ;D

Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Lipiec 2010, 16:04:16 »
Wszystkie już zaliczyłem ale ostatecznie zawsze wracam do M. Firefox  ;) ;D

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Wrzesień 2010, 12:43:11 »
Mam teraz Chrome i jest najszybsza :D

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Wrzesień 2010, 12:58:29 »
ja tez mam chrome - irytuje mnie tylko ze nie ma ustawien odnosnie historii przeglądanych stron (moze jeszcze nie wiem jak wyłączyc historie) oraz mozliwosci wyłączenia widoku pasków postepu na dole oraz widoku pobierania plików. ale jak na razie poza tymi to uwazam ze jest nawet lepsza od opery.

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Wrzesień 2010, 16:00:20 »
ja tez wole chrome, ew firefoxa, w chromie denerwuje to że przy otworzeniu większej ilości zakładek, zanim wszystkie sie załadują przeglądarka potrafi się chwilowo zawiesić,

Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Wrzesień 2010, 20:39:09 »
kamiton historii nie wylaczysz, ale mozesz przegladac przez okno incognito i wtedy nie ma historii.

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Wrzesień 2010, 06:58:50 »
Ja przez długi czas używałem Chrome, ale jest w nim kilka szczegółów, które mnie denerwują. Jego wygląd mógłby być trochę inny i ogólne funkcjonowanie interfejsu... Od tej strony najbardziej podoba mi się Opera. Ale ona wiele stron nie potrafi poprawnie wyświetlić i czasem się zacina. Aktualnie używam Firefoxa i cóż... Ta przeglądarka ma przede wszystkim dobry silnik, bo każda strona wyświetla się tutaj poprawnie. Pewnie dlatego, że większość twórców stron dostosowuje je w pierwszej kolejności pod Firefoxa. :P Ale Firefox strasznie długo się uruchamia... Podejrzewam, że to zależy od ilości zakładek. Chrome z kolei uruchamia się błyskawicznie.

Cóż, wszystkie przeglądarki mają swoje plusy i minusy. Chrome jest najszybszy, Firefox jest najbardziej poprawny, a Opera najpiękniejsza. Przydałaby się przeglądarka, która łączyłaby te cechy. :P Może nadzieją jest IE9?

Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Wrzesień 2010, 07:07:50 »
Ha ha dobry żart nim MS wyda IE9 to już będą 100 lat za murzynami bo inne przeglądarki będą do przodu. MS za długo zwleka z nową przeglądarką i zawsze będzie do tyłu ;)

Offline Yoosk

  • *
  • 33
  • Nuff said.
Odp: Co wybrać - Mozilla Firefox czy Google Chrome ?
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Wrzesień 2010, 15:41:00 »
ekhm:

http://clients.futuremark.com/peacekeeper/results.action?key=4Jwg

wydaje mi się że Opera pod względem szybkości przoduje...
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień 2010, 15:49:50 wysłana przez Yoosk »
'Nuff Said.