TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kilka pytań odnoście Windows7 Starter

Kilka pytań odnoście Windows7 Starter
« dnia: 08 Maj 2010, 12:48:39 »
Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post i z góry przepraszam jeżeli umieściłem temat w nie właściwym dziale lub jeżeli odpowiedzi na wszystkie moje pytania mogę znaleźć na forum, ale niestety nie znalazłem ;P Ale do rzeczy...

W najbliższym czasie rodzice chcą kupić siostrze netbooka, takiego 10", pewnie eee 1005PE, jednak niemożna dostać go z żadnym innym systemem niż W7S, dlatego chciał bym się nie co o nim dowiedzieć bo nie chciał bym aby trzeba było do niego dokładać kupując licencję na XP Home bądź W7HP.

1. Czy W7S ma jakieś ograniczenia dotyczące sieci ? Można bez problemu udostępniać pliki i drukarki ? Jest to bardzo ważna opcja, gdyż siostra na PC ma bardzo dużo swoich materiałów i przez wifi dobrze by było się do nich dostać. Działą na nim tzw. "Grupa domowa" ? Na PC mam win7 i fajnie by było to uruchomić.

2. Czy istnieje to ograniczenie 3 aplikacji czy nie ? Kumpel mówił że tak miał, ale czytałem newsy że miało tego nie być, sam nie wiem...

3. Działa na nim Sunrise Seven ? Znalazłem poradę jak zmienić zablokowaną tapetę, ale nie znalazłem więcej info czy np. można zmienić kompozycję etc.

To chyba na razie tyle pytań. Czekam na odpowiedzi głównie osób które mają ten system na netboku i chciał bym też usłyszeć co oni na ten temat sądzą.  

Pozdrawiam
Dawid