TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z instalacją sterowników Ati - Catalyst

Problem z instalacją sterowników Ati - Catalyst
« dnia: 14 Kwiecień 2010, 20:46:47 »
Witam,
Mam problem z poprawnym zainstalowaniem obojętnie jakich sterowników od karty graficznej Ati Radeon (10.1 , 10.3) a mianowicie wczoraj coś mnie podkusiło na zmianę sterów z wersji 10.1 na 10.3 i wszystko by było ok, ale nie działał mi panel CCC więc dzisiaj ponownie odinstalowałem sterowniki 10.3 + drive cleaner wyczyścił mi rejestr i po tym zabiegu, nie chcą mi poprawnie działać jakiekolwiek sterowniki, nieważne czy wersja 10.1 , 10.3 . Instalują się niby ok.. robię reset komputera i nic jakby ich w ogóle nie było. Ma ktoś jakieś rady jak to naprawić?
Dodam, mam system Win7 32bit

Odp: Problem z instalacją sterowników Ati - Catalyst
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Kwiecień 2010, 23:48:51 »
Mam lekarstwo stare dobre i w 100% pomoże zwie się FORMAT ;)

Odp: Problem z instalacją sterowników Ati - Catalyst
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwiecień 2010, 13:51:56 »
A najlepiej,to przed eksperymentowaniem zrobić kopię systemu.

Odp: Problem z instalacją sterowników Ati - Catalyst
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj 2010, 22:48:33 »
Już sobie dawno z problemem poradziłem, wystarczyło zainstalować sterowniki do karty graficznej przez menedżera update wbudowanego w windowsa a potem zainstalować stery jakie się chce...do dnia dzisiejszego wszystko jest ok.