TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Bład przy instalacji programów

Bład przy instalacji programów
« dnia: 16 Styczeń 2009, 19:10:11 »
W niektórych programach mam tak jak ustawie kompatybilność z xp/vista to wywala mi okno ze aplikacja musiała zostać zatrzymana i wysyła info do Microsoftu (występuje to prawie zawsze np. Ad-Muncher, Expressivo)
wydaje mi się ze może to być zwiane z brakiem np. frameworka - ale jego nie mogę zainstalować

proszę o odpowiedzi
dzięki :)
(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Bład przy instalacji programów
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2009, 19:12:16 »
W niektórych programach mam tak jak ustawie kompatybilność z xp/vista to wywala mi okno ze aplikacja musiała zostać zatrzymana i wysyła info do Microsoftu (występuje to prawie zawsze np. Ad-Muncher, Expressivo)
wydaje mi się ze może to być zwiane z brakiem np. frameworka - ale jego nie mogę zainstalować

proszę o odpowiedzi
dzięki :)

Framework jest wbudowany w W7 :)

Odp: Bład przy instalacji programów
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2009, 21:01:43 »
do expressivo znalazłem rozwiązanie Instalacja niekompatybilnych programów / sterów

ale nie wiem dlaczego nie działa Ad-muncher, nawet wersja portable (bez instalacji) :/
(defn foo

(println x)
(if (zero? x)
nil
(recur (dec x))))