TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

IE8+ Chrome Frame, Windows Live zawieszają się i wolno działają

Mam dziwny problem z  przeglądarką i klientem poczty. Jak kliknę na włączenie IE8 lub Windows Live mija ok 16-40 sekund nim się ukarze jedno z nich na ekranie. Zainstalowałem dodatek Chrome Frame i wszystko jakby się polepszyło, czasem nawet osiąga 6 sekund do otwarcia aplikacji. Lecz po kilku dniach dodatek Chrome Frame przestaje działać, nie mogę też otworzyć niektórych stron wymagających tego dodatku (np. strony z napisami hatak.pl) Po ponownym zainstalowaniu Chrome F. działa znów kilka dni i później pojawia się informacja że "Program chrome_launcher.exe przestał działać". robiłem już to z 5 razy. raz ściągnąłem angielską wersję Chrome frame i dograłem jako drugą czas wydłużył się do tygodnia nim przestały działać. Jak otwieram nowe strony w zakładkach to często strony się na jakiś czas zawieszają, wtedy bieleją i w tytule strony dochodzi napis (program nie odpowiada) oczywiście żadna wtedy zakładka nie działa, po kilkunastu sekundach wszystko znowu działa.
Jak mogę przyspieszyć otwieranie tych aplikacji? I czy jest sposób by dodatek Chrome Frame działał już bez problemu?
Inne aplikacje działają "w miarę". Z góry dziękuję za jakieś sugestie. Pozdrawiam.

Widzę że problem nie bardzo jest Wam znany, może podam więcej szczegółów.




Szczegóły problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu:   BEX
  Nazwa aplikacji:   chrome_launcher.exe
  Wersja aplikacji:   0.0.0.0
  Sygnatura czasowa aplikacji:   4b8d1573
  Nazwa modułu z błędem:   StackHash_0a9e
  Wersja modułu z błędem:   0.0.0.0
  Sygnatura czasowa modułu z błędem:   00000000
  Przesunięcie wyjątku:   00dc1000
  Kod wyjątku:   c0000005
  Dane wyjątku:   00000008
  Wersja systemu operacyjnego:   6.1.7600.2.0.0.256.48
  Identyfikator ustawień regionalnych:   1045
  Dodatkowe informacje 1:   0a9e
  Dodatkowe informacje 2:   0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Dodatkowe informacje 3:   0a9e
  Dodatkowe informacje 4:   0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
  http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0415

Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
  C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt





Posiadam:
Laptop HP Pavilion DV6-1307ew
Procesor Intel Core 2 Duo T6600
Dysk twardy SATA 500 GB
Karta graficzna ATI Radeon™ HD 4530
Pamięć operacyjna 4 GB DDR3 PC1066
Windows 7 PRO PL 64 BIT
Kasperyky Anti-Virus 2010
Modem/Router ADSL USB
« Ostatnia zmiana: 06 Marzec 2010, 12:41:16 wysłana przez Unkessan »

Odp: IE8+ Chrome Frame, Windows Live zawieszają się i wolno działają
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Maj 2010, 13:55:24 »
Celowo odpowiadam w drugim poście, by temat się aktualizował.
To dla użytkowników borykających się z podobnym problemem.
Prawdopodobnie problem tkwił po stronie modemu/routera podłączonego przez USB (AirLive ARM-201)
Zmieniłem router na inny podłączyłem przez LAN i wszystko śmiga aż miło. (aplikacje otwierają się po ok. 1-2 sek.)   :)
Pozdrawiam.

Odp: IE8+ Chrome Frame, Windows Live zawieszają się i wolno działają
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Maj 2010, 11:03:03 »
CF to dodatek ale żeby strony się właczały szbciej a nie przeglądarka :P
a co do problemu.. nawet MS mówił, żeby nie instalować bo mogą być problemy..
a tak w ogóle to nie lepiej zainstalować "Kromke" i jej używać?