TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czarne Paski w DELL 1520

Czarne Paski w DELL 1520
« dnia: 15 Luty 2010, 16:21:53 »
Witam wszystkich !

Dopiero co się zarejestrowałem a już piszę nowy post ;D. Mam straszny problem. W mojej siódemce kiedy gram w niektóre gry, pojawiają się czarne paski po bokach ekranu o długości ok. 3 cm. Dajmy na to przykładowo HIT The Sims 3, w których paski mają równo 3 cm długości ;/. Oczywiście wiem jak sobie z tym poradzić ;). Zmieniam po prostu rozdzielczość na dopasowaną do mojego ekranu. Mój sprzęt to:

Laptop DELL Inspiron 1520 :
- Procesor Intel Core 2 Duo CPU T7250 @ 2.00GHz
- Karta graficzna Mobile Intel 965 Express Chipset Family
- Rodzajowy monitor PnP (?) 15,4 Cala

Jeśli jeszcze jakieś informacje byłyby potrzebne to proszę pisać. Oczywiście dodam też, że w Windows XP było wszystko w porządku. Proszę o szybką odpowiedź. Mam też najnowsze sterowniki od DELL'a, które musiałem pobrać z internetu ponieważ sterowniki na oryginalnej płycie były dla Windows'a XP.

Odp: Czarne Paski w DELL 1520
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Luty 2010, 17:34:40 »
Wejdź w panel ustawień karty graficznej i wyłącz skalowanie.

Odp: Czarne Paski w DELL 1520
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2010, 14:53:24 »
To w opcjach sterownika czy w opcjach Windows'a ? I... w ogóle gdzie tego szukać xDD :D