TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

downgrade

downgrade
« dnia: 14 Styczeń 2009, 18:28:00 »
jak instalowałem windowsa 7 to mi viste spakowało do "windows.old"

da się teraz zrobić downgrade żebym miał s powrotem viste? (najlepiej żeby było z zainstalowanymi aplikacjami jakie miałem)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: downgrade
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2009, 20:28:43 »
Nie da się. A nawet jeżeli się da to na pewno wszystko nie będzie dzialać poprawnie. :P
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: downgrade
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Styczeń 2009, 18:26:59 »
mojemu koledze skasowało stamtąd folder system32, więc xp-ka było ciężko przywrócić a jak jest z vistą- niewiem

Odp: downgrade
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Styczeń 2009, 20:27:11 »
Zaraz zaraz koledzy ;p Nie smiac się bo to fakt jest - sprawdź w "dodaj usuń programy" nie jestem pewien czy w 7 tak jest ale jak aktualizowałem windows 98 se --> windows xp  to jak się zaktualizował miałem pozycje win xp w dodaj usuń ... i jak go usunełem , poprostu windows xp się usunął i przywrócił się windows 98 se . Nie wiem na ile to jest skuteczne bo i tak walnełem format potem i czy to jest w 7 ale idzie tak zrobić . Po to własnie są trzymane stare pliki z przed aktualizacji (również tych pojedynczych czy SP ) .

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: downgrade
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Styczeń 2009, 22:41:59 »
No wiem, że tak było z systemami z lini 4.x(9x), że była opcja np. windows 98 i powracało do 95. Ale powracanie, np. z Visty do XP jeszcze nie próbowałem. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: downgrade
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Styczeń 2009, 00:30:31 »
Ja mam xpka na C: a 7 na D: i niby jest folder na D windows Old ale za to nie widzę na 7 partycji z xp. Myśle że 7 robi skrót do o nazwie windows old ale jak sie zrobi format d wszytsko będzie jak dawniej. Oczywiście na instalce xpka trzeba zrobić fix mbr ;]

Odp: downgrade
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Styczeń 2009, 11:04:38 »
Nie do końca. Jesli zrobił  aktualizacje to jest szansa że zostało zmienione cos wiecej niż bootmanagere. Gdyby to byla świeża instalka do był by xp i moiżliwość wyboru systemu. Próbuj ale może być ciężko.

Offline orzech

  • ***
  • 199
  • Windows 7 Ultimate PL
Odp: downgrade
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Styczeń 2009, 10:20:10 »
Moim zdaniem, jesli chcesz pracowac na stabilnym systemie, najlepszy bedzie format. Nowy system, oprocz zmiany nazw i przeniesienia czesci plikow do katalogu .old, czesc rowniez usuwa. Wiec stabilna praca nie bedzie raczej mozliwa.
Intel Core Duo T2390 @ 1.86 GHz 1 MB L2 cache | 2GB DDR2 667 MHz | Intel GMA X3100 LCD CrystalBrite. | Windows 7 build 7600 activated.