TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Civilization 4

Civilization 4
« dnia: 08 Luty 2010, 12:10:38 »
Witam,
Mam problem dotyczący gry Civilization 4 na Windows 7, 32 bity
Gra instaluje się normalnie, bez żadnych komplikacji, ale gdy próbuję ją uruchomić, wyświetla się tylko komunikat o tym że proces został zamknięty (czy jakoś tak ;p)
Próbowałem odpalenia z trybami zgodności - nie zadziałało
Próbowałem z innym directx'em - nie zadziałało
Ma ktoś może pomysł jak to rozwiązać ?
Z góry dzięki ;)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Civilization 4
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2010, 18:44:16 »
zainstaluj najnowszego patcha np. z tąd  http://www.firaxis.com/games/game_detail.php?gameid=6&showcon=2

i uruchom w trybie zgodnosci z Windows xp

Odp: Civilization 4
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Luty 2010, 14:38:18 »
nie pomogło, dalej wywala komunikat:
"Program Sid Meier's Civilization 4 przestał działać.
 System Windows może wyszukać rozwiązanie tego problemu w trybie online."

Offline danet

Odp: Civilization 4
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty 2010, 19:11:53 »
Jako fan cIV mogę powiedzieć krótko: gra idealnie współpracuje z se7en  :) ale ... pod warunkiem, że nie jest to wersja typu: complete, gold cz pomarańczowa. W tym wypadku winę ponosi polski wydawca (cenega), bo wersje pojedyncze dostają dużego powera.

Odp: Civilization 4
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Luty 2010, 00:05:53 »
to ja może od razu wyjaśnie, że nie jest to pirat tylko właśnie orginał, pomarańczowe pudełko, kolekcja klasyki, wszystko jest, gra sie sama patchuje, ale sie nie odpala...

Offline danet

Odp: Civilization 4
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Luty 2010, 00:22:23 »
Problem polega prawdopodobnie na błędnym przypisaniu scieżki dostępu, którą trzeba ręcznie edytować. W tym przypadku nie pomogę, bo nie mam takiej wersji. Zajrzyj http://forums.civ.org.pl/index.php?lang=Pol może ktoś już znalazł sposób