TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z DirectX i grami 3D.

Problem z DirectX i grami 3D.
« dnia: 14 Styczeń 2009, 00:15:34 »
Witam, dzisiaj zainstalowałem Windows'a 7, próbowałem przetestować wydajność w stosunku do Windows'a XP SP3. Zainstalowałem sterowniki do kary graficznej, zainstalowałem DirectX 9. Wcześniej już miałem na dysku 3DMark06, więc na pierwszy ogień poszedł benchmark. Ale gdy próbuje włączyć test( sam 3Dmark się włącza), to wyskakuje mi błąd(screen w załączniku). No to próbowałem włączyć The Club... poinstalowałem potrzebne programy do uruchomienia gry. Ale gdy ją próbuje włączyć od razu wyskakuje mi czy ją chce zamknąć, a gdy naciskam NO robi się biały ekran.

Przy Counter-Strike Source ekran się zaciemnia i wraca do pulpitu bez żadnego błędu.

Jeszcze jedno, gdy włączam DXDIAG nie ma żadnych problemów, jedynie testów nie mogę robić:/ Tak to przyspieszenie sprzętowe itd. włączone.


Mój komputer:
Core 2 Duo 1,86Ghz @ 2,2Ghz
2GB DDR2
7600GT
Maxtor 120GB
Gigabyte GA-EP35-DS3


/EDIT
Rozwiązałem swój problem. W Windows Update jest aktualizacja sterowników do kart graficznych Nvidii do Windows'a 7.


Nie wiem jak jest z kartami ATI.
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2009, 09:25:36 wysłana przez b1tzz »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Problem z DirectX i grami 3D.
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2009, 09:40:32 »
Jak na w7 zainstalowałeś Dx9? Przecież na w7 jest Dx11. ???
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem z DirectX i grami 3D.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2009, 18:42:30 »
Jak na w7 zainstalowałeś Dx9? Przecież na w7 jest Dx11. ???

Jak napisał, że zainstalował to zainstalował. Widziałeś, żeby nie zainstalował? :)

Odp: Problem z DirectX i grami 3D.
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopad 2009, 14:20:27 »
Aby np. Call of Duty Modern Warfare działał gra tez instaluje w windowsie 7 Directa 9 i wszystko dziąła spoko.

firefighter1

Odp: Problem z DirectX i grami 3D.
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2009, 14:30:44 »
Z ATI nie ma kłopotu, a GF mają różne kłopoty nawet z pobraniem aktualizacji sterowników.