TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z wtyczką do IE8 instalowaną automatycznie wraz z Digitial Persona

Offline Mike

Witam, zainstalowałem oprogramowanie obsługujące czytnik linii papilarnych Digitial Persona Personal, autmatycznie wraz z nim zainstalowała mi się wtyczką w IE8 pozwalająca na logowanie się on-line za pomocą czytnika. Nie korzystam z tego i chciałbym usunąć wtyczkę z IE8 ale problem jest w tym, że przycisk Usuń w "Zarządzaj dodatkami" w przeglądarce IE8 jest nieaktywny i nie da się nic zrobić. Po wyrzuceniu pliku DpOtsPluginIe8.dll (bo jak się domyśliłem to on odpowiada za to) wpis pozostaje w przeglądarce mimo to jedynie piszę coś w stylu że "Formant nie jest rozpoznawany" i wtyczka jest wyłączana i nie da się jej włączyć ale usunąć lub skasować z listy dodatków IE8 nie da rady. Więc jak to wywalić ? PS. W trakcie instalacji również nie ma opcji instalacji zaawansowanej w której można byłoby to ewentualnie odznaczyć.