TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Urządzenia i drukarki - problem

Urządzenia i drukarki - problem
« dnia: 18 Styczeń 2010, 21:37:05 »
Witam,
Mam problem z Menu urzadzenia i drukarki. Mianowicie gdy chce otworzyc ten folder to komp czyta i czyta i czyta i nie moze nic znalezc (leci ten zielony pasek u gory chyba z 10min). Ponadto, nie działa mi bluetooth,rzekomo nie ma urzadzenia,chociaz przy xp nie bylo zadnych problemow.
Help  :(

Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2010, 21:59:24 »
W menedżerze urządzeń wszystko ok-żadnych żółtych wykrzykników,wszystkie sterowniki dla urządzeń poinstalowane?

Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Styczeń 2010, 22:18:46 »
3 wykrzykniki mam (na Intel(R) ICH9M LPC Interface Controller - 2919,Magistrala PCI 9, urządzenie 1, funkcja 2,Magistrala PCI 9, urządzenie 1, funkcja 3) i nie wiem kompletnie gdzie to znalezc :/ sterowniki raczej wszystkie poinstalowane :)

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Styczeń 2010, 23:50:59 »
Wpisz to w googlach i dopisz driver lub wejdz na strone producenta - powinny byc.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Styczeń 2010, 00:17:59 »
albo pobierz ze strony intela sterowniki intel inf update driver.

Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Kwiecień 2010, 23:13:48 »
Swego czasu miałem ten sam problem i wiem jak to uciążliwe. (Nie wiem czy twój problem to problem z bluetooth tak jak u mnie ale podam rozwiązanie.)

Na szczęście znalazłem rozwiązanie na jednym z ANG. for :)!

Wejdź w START w polu "Wyszukaj programy i pliki" wpisz "usługi" z lewej strony okna powinieneś mieć wybrane "Usług (lokalne)" i znajdź nazwę "Bluetooth service" i upewnij się że "Typ uruchamiania:" jest ustawione na "Automatyczny" a "Stan usługi" na "Uruchomiony"! Zastosuj i daj Ok. Teraz znajdź nazwę "Usługa obsługi bluetooth" i powtórz operacje dotyczące nazwy "Bluetooth service".

Mi i innym pomogło :)!.

Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Maj 2010, 23:34:37 »
Mam podobny problem. Gdy otwieram plik Urządzenia i drukarki to mimo, że mam zainstalowane drukarki w pliku nie i widać ich wskazuje 0 urządzeń. Jak to naprawić, żeby wszystkie urządzenia i drukarki były widoczne.

Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Sierpień 2011, 11:48:11 »
IRYsowaty jestes prze gosc :) dzieki, mialem ten maly ale upierdliwy problem. Twoja porada uratowala moje nerwy :)) mialem problem z ikona bezpiecznego usuwania sprzetu i z blutu ( pisze swoimi slowami). bezpieczne usuwanie sprzetu nie reagowalo tzn. po kliknieciu na ikone nic sie dzialo a blutu otwieralo okno ale  nie chcialo otworzyc opcji ustawienia blutu. problem rozwiazany dzieki IRYsowaty, raz jeszcze dzieki

Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Sierpień 2011, 11:49:08 »
a i helena ten problem tez zostal rozwiazany u mnie

Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Wrzesień 2011, 16:11:16 »
To mój pierwszy post na forum, witam wszystkich.

Chciałbym odswieżyć temat. Wiodący problem (jak w temacie) nie został jednak rozwiązany.
Po uruchomieniu okna "urządzenia i drukarki" okno jest puste a w pasku adresowym postęp wyszukiwania urządzeń długo szuka i niczego nie znajduje. U mnie wygląda to tak, że jak od razu po uruchomieniu w7 nie znajdzie drukarek to nie mogę uruchomić AutoCada. Jedyną radą jaką znalazłem to zamykanie i ponowne uruchamianie systemu, az do skutku czyli aż system znajdzie drukarki. Wtedy wszystko jest ok. I tak codziennie muszę zamknąć i odpalić windowsa 3-4 razy. Pomaga tylko całkowite zamknięcie i odczekanie kilku minut. Cholera mnie bierze. Moze słabo googluję. Nie mogę sobie poradzić z tym problemem. Zauważyłem jeszcze, że jak znajdzie drukarki a jeszcze nie uruchomię AutoCada to te drukarki mogą "zniknąć" w między czasie. I od nowa trwa zabawa.
Pozdrwawiam Peterlin
« Ostatnia zmiana: 28 Wrzesień 2011, 16:14:02 wysłana przez peterlin »

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: Urządzenia i drukarki - problem
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Wrzesień 2011, 16:17:51 »
Zainstaluj wirtualną drukarkę jak doPDF, ImagePrinter, Microsoft XPS Document Writer.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego