TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem ze spolszczeniem win 7

problem ze spolszczeniem win 7
« dnia: 17 Styczeń 2010, 13:43:38 »
witam wszystkich. zdaje sobie sprawe, że tematow ze spolszczeniem win 7 było już wiele, lecz na moj problem ze spolszczeniem
nie moge nigdzie znaleźć odpowiedzi, dlatego też pozwalam sobie otworzyć nowy temacik.
jestem " szczesliwym" posiadaczem WIN 7 Home Premium x64. wszystko oczywscie dziala w jezyku angielskim.
przeszukujac w internecie roznych spolszczen zaisntalowalem juz 4 spolszczenia, 3 z nich w ogole nie zadzialaly a z czwartym byl o tyle problem , ze zniknal mi panel sterowani ( control panel ) oraz prawy przycisk myszki na pulpicie czyli nie mozna bylo np. utworzyc nowego folderu na pulpicie - w kazdym inny miejscu bylo juz ok.
czy jest w ogole jakies dobre konkretne spolszczenie do w/w systemu ??
pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Styczeń 2010, 14:39:03 »
tak - jest na to odpowiedni sposob - moim zdaniem najlepiej mi spolszczył vistalizator (wszystko działa i pieknie wyglada ale tylko od mometu uruchomienia systemu - podczas uruchamiania czyli ekranu startowego nie jest spolszczone ale mi to nie przeszkadza ) , pamietaj aby pobrac odpowiednia paczke do systemu x64.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2010, 16:27:02 »
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2010, 14:10:26 wysłana przez pionner »

Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Styczeń 2010, 19:55:51 »
ok. pobralem jedna z w/w wersji odpowiadajacą mojemu systemowi i problem jest w tym, ze instalacja coś nie moze ruszyć.
plik jest pobrany w całości ( 2 razy pobierałem ), klikamna plik i jest pyta ( domyslam sie, ze pytanie dotyczy czy jestem pewien, ze chce zainstalowac bla bla bla itd = klikam YES i nagle instalacja sie wylacza i tyle. co teraz ucznic

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Styczeń 2010, 20:20:57 »
Nie klikasz na plik, tylko w panelu sterowania masz język wyświetlania z opcją instalacji/deinstalacji :P

Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Styczeń 2010, 22:17:31 »
hmmm mam jeszcze wiekszy teraz problem poniewaz nie moge znalezc tego w panelu sterowania, przeszukalem wszystko co moglem w zakalde z jezykiem " klawiatury" i rozne podobne i nie  moge nigdzie znalezc czegos gdzie moglbym cos znalezc.
znalazlem tez jakis link tzn. zeskanowane jak to zrobic
http://zapodaj.net/images/ae52bce3d5ba.jpg
ale nie moge tez takie czegos znalezc.
nadmieniam fakt ze caly czas wszystko jest w jezyku angielskim i o tyle jest problem.
pomocy

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Styczeń 2010, 22:36:10 »
uzyj tak jak ci wczesniej napisalem - czyli vistalizatora - wersja home premium nie ma opcji w panelu sterowania na zmiane jezyka .

Offline Madzia

  • *****
  • 1220
Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Styczeń 2010, 22:40:18 »
No tak, to ma Ultimate i chyba Enterprise.

Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Styczeń 2010, 22:53:37 »
vistalizator coś nie chce pomoc  ;/ wiec troche wałek. po sciagnieciu pliku i uruchomieniu go pojawia sie na momemnt jakis dziwny plik
"lp" zakladajac czy to jest LP czy IP - pisane z malych liter jest takie samo ;) i po chwili to cos znika - tak jakby czary mary.
ale problem jest w tym, ze ja nadal mam angeilska wersje, a do tego mi zjadlo jakies sterowniki do wifi i nie mam neta na tym nowym lapku ;/
prosze o pomoc  czyli o konkretne spolszczenie ( z polecenia ).
mam rozumiec ze wersja home premium to tak jak badziew czy cos podobnego ??


Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Styczeń 2010, 18:50:50 »
dziekuje wszystkim za pomoc. okazalo sie jednak ze pomocny najbardziej był kamiton dlatego dziekuje bardzo.
teraz juz sie moge cieszyc wersja PL  - calkiem calkiem ten win 7 ;) pozdrawiam

Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Luty 2010, 00:40:55 »
Witam.

Posiadam laptopa TOSHIBA zakupionego w de. Zainstalowana na nim jest w Vista Home Premium (orginał) w wersji niemieckiej spolszczona pakietem językowym. Gdy pojawiła się opcja przejścia na Windows 7 skorzystałem z niej, zamówiłem dvd Windows 7, sterowniki itd.
Po 2 tygodniach dostarcza paczkę kurier. Zaczynam instalować a tam tylko j. niemiecki.
wiec jadę dalej z myślą ze postąpię tak jak w przypadku wisty (pakiet jeżyków).
Kończę instalacje ściągam aktualizacje po szkopsku i zabieram sie do zmiany języka a tu brak opcji w dziale region co do innych pakietów językowych.

i teraz moje pytanie:
- czy są dostępne jakieś pakiety językowe lub sposoby zamiany języka (gdzieś coś słyszałem o komendach w dosie itd)

EDIT:
Wer 6.1 bulid 7600 32 bitowy
spolszczenie Windows 7 PL Pack 3.1 by sCooBy - nie działa - instaluje robi restart, pokazuje się czarny ekran i kursor myszy i tak to trwa w bezczynności - dioda dysku i procesora nie miga.

napisze krótko HILFE Smile


Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: problem ze spolszczeniem win 7
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Luty 2010, 19:32:19 »
@vandj skorzystaj z programu i paczki ktora wczesniej podlinkowałem .