TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

[Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.

[Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.
« dnia: 16 Styczeń 2010, 17:24:31 »
Witam uprzejmie wszystkich użytkowników tego forum, z którego istnienia zresztą jestem bardzo zadowolony i gratuluję administracji (oraz oczywiście użytkownikom, którzy są odpowiedzialni za treść) utrzymania porządku oraz wysokiego poziomu.

Po raz pierwszy mam problem z Windows 7. Wszystkie inne udawało mi się szybko i sprawnie rozwiązywać dzięki m.in Waszemu forum, a także oczywiście stosunkowo zaawansowanym i przyjaznym sposobie administracji systemu.
Mój problem polega na niemożności zmiany tapety pulpitu w PRAWIE żaden sposób. Od razu mówię, że próbowałem dużej ilości ustawień w Sunrise Seven (udało mi się tylko i wyłącznie zmienić tapetę na inną, zdefiniowaną ręcznie w zasadach grupy, ale chyba nie chodzi o to, żeby problem obchodzić naokoło, a go rozwiązać. Nie wyłączałem oczywiście możliwości zmiany tapet celowo, nie mam właściwie pojęcia jak to się stało.
Niżej macie przedstawienie sytuacji na screenie.

Z góry dziękuję pięknie za pomoc w rozwiązaniu tego problemu.
Pozdrawiam,
Werbel.

« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2010, 17:26:58 wysłana przez Werbel »

Odp: [Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2010, 11:57:49 »
Naprawdę nikt nie jest w stanie mi pomóc? Odświeżam...

Odp: [Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2010, 13:20:15 »
Czy czasem nie używasz niepodpisanych themów

Odp: [Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2010, 01:56:56 »
Nie, themy są mojego autorstwa, nie licząc Zune, który jest ze strony głównej...

Odp: [Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Sierpień 2010, 17:06:45 »
Witam koledzy.

Tak czytam i czytam i probuje wszystkie te aktywatory mam wersje 7600 i wyświetla mi że mam win nieorginalny :(

Ładowałem tego orbita wer 1.5, ale nie działa i jeszcze kilka innych też nie. Czy ja muszę przeinstalować win żeby to wskoczyło czy co ? Mam komp stacjonarny i płytę główną gigabyte GA-EP35-DS3R. Może wy mi podacie jakiegoś linka do dobrego aktywatora ?

Odp: [Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Sierpień 2010, 17:42:24 »
Witam koledzy.

Tak czytam i czytam i probuje wszystkie te aktywatory mam wersje 7600 i wyświetla mi że mam win nieorginalny :(

Ładowałem tego orbita wer 1.5, ale nie działa i jeszcze kilka innych też nie. Czy ja muszę przeinstalować win żeby to wskoczyło czy co ? Mam komp stacjonarny i płytę główną gigabyte GA-EP35-DS3R. Może wy mi podacie jakiegoś linka do dobrego aktywatora ?

I piszesz o tym w temacie z problemem z tapetą? Wiesz na czym polega pisanie na forum w ogóle?

Guest

Odp: [Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Sierpień 2010, 18:29:01 »
Cytuj
Witam koledzy.

Tak czytam i czytam i probuje wszystkie te aktywatory mam wersje 7600 i wyświetla mi że mam win nieorginalny Smutny

Ładowałem tego orbita wer 1.5, ale nie działa i jeszcze kilka innych też nie. Czy ja muszę przeinstalować win żeby to wskoczyło czy co ? Mam komp stacjonarny i płytę główną gigabyte GA-EP35-DS3R. Może wy mi podacie jakiegoś linka do dobrego aktywatora ?

Napisz nowy temat..

Odp: [Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Sierpień 2010, 18:48:27 »
Po co? Przecież już taki jest. Nie róbcie śmietnika.

Odp: [Tapety] Problem ze zmianą tła pulpitu.
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Sierpień 2010, 10:44:33 »
Witam,
Mam problem z tapetą.
Przed zmianą komputera miałam w eee docking/ eee tools / taka opcje jak ustawienia systemu gdzie zmieniałam tapetę.
Wymienialam kompa program ten sam a ustawien systemu juz tam w opcjach nie ma;/ da sie go dodac? zaznacze ze dockingu tego nie ma zeby go dodac..  Pozdrawiam