TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Net framework

Net framework
« dnia: 12 Styczeń 2009, 21:46:23 »
Witam,
czy 7 ma wbudowanego frameworka (jakiś odpowiednik 3.5 spod xp?) Jeżeli nie, czy jest jakiś sposób na zainstalowanie tego spod visty? Przy próbie instalacji wyrzuca mi "you must use 'turn windows features on or of' ". Nawet gdy to wyłączam, to i tak nic to nie daje...

pozdrawiam

ziebal

Odp: Net framework
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Styczeń 2009, 21:47:43 »
Witam,
czy 7 ma wbudowanego frameworka (jakiś odpowiednik 3.5 spod xp?) Jeżeli nie, czy jest jakiś sposób na zainstalowanie tego spod visty? Przy próbie instalacji wyrzuca mi "you must use 'turn windows features on or of' ". Nawet gdy to wyłączam, to i tak nic to nie daje...

pozdrawiam

Ma wbudowanego 3.5 SP1...

Odp: Net framework
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2009, 21:49:51 »
Ok, dzięki. Pytam, bo próbuje odpalić Nhancer'a (http://www.nhancer.com/). Myślałem, że nie działa może przez brak frameworka (próbowałem odpalać w trybie zgodności i jako admin). Jest może jakiś sposób nauruchomienie nhancera?

pozdrawiam!

ziebal

Odp: Net framework
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2009, 21:57:55 »
Ok, dzięki. Pytam, bo próbuje odpalić Nhancer'a (http://www.nhancer.com/). Myślałem, że nie działa może przez brak frameworka (próbowałem odpalać w trybie zgodności i jako admin). Jest może jakiś sposób nauruchomienie nhancera?

pozdrawiam!

Wejdź w Control Panel > Program and features > Turn Windows Features on or off:
Czy Net framework jest zainstalowany?

Odp: Net framework
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:03:12 »


U mnie jest tak.

ziebal

Odp: Net framework
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:04:20 »
To zaznacz Microsoft .Net framework 3.5.1...

Sorki, ale u mnie się zawsze instaluje .net z Visual Studio i błędnie powiedziałem, że jest w systemie zainstalowany  :)
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2009, 22:06:18 wysłana przez ziebal »

Odp: Net framework
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Styczeń 2009, 22:06:50 »
Ok zaznaczone, z tym że nhancer dalej się nie odpala,a to o niego mi głownie chodzi :) (pokazuje się splash screen po czym znika, a samego nhancera nie ma nigdzie, chociażby w prcoesach).

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Net framework
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń 2009, 21:57:39 »
Ok zaznaczone, z tym że nhancer dalej się nie odpala,a to o niego mi głownie chodzi :) (pokazuje się splash screen po czym znika, a samego nhancera nie ma nigdzie, chociażby w prcoesach).

Może wymaga 2.0 ?

Cytuj
MS .NET Framework 2.0 or later (download)

ziebal

Odp: Net framework
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Styczeń 2009, 22:00:00 »

Może wymaga 2.0 ?


Framework 3 i wyżej jest widziany przez system jako 2.0 - jest tylko rozszerzeniem dwójki...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Net framework
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Styczeń 2009, 22:23:12 »
Framework 3 i wyżej jest widziany przez system jako 2.0 - jest tylko rozszerzeniem dwójki...

Rozumiem. W takim razie program nie kompatybilny.