TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Znikający monitor

Znikający monitor
« dnia: 14 Styczeń 2010, 01:04:57 »
Witam.

Od kilku dni męczy mój komputer nietypowy problem. Mianowicie po włączeniu, i zalogowaniu się na mój profil, słyszę dźwięk odłączonego urządzenia, i monitor się wyłącza (jednak windows nadal działa) Jeżeli przełożę kabel w 2 wyjście grafiki, lub na chwilkę odłączę, i włożę ponownie w to samo wejście, wykrywa monitor, i jest obraz. Nie dzieje się to za każdym razem, powiedźmy 50% włączeń. Ciekaw jestem co to może powodować. Jak na razie nie zmieniałem sterowników (ostatnie oficjalne nvidii, 9600gt karta), pozatym system w miarę czysty, sprawdany na obecność wirusów, trojanów i innych bardziewi. Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi.

Pozdrawiam

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Znikający monitor
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2010, 20:17:45 »
postaraj sie by monitor sprawdzic na innym sprzecie..