TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 x64 Świruje

Offline BL4CK

Windows 7 x64 Świruje
« dnia: 11 Styczeń 2010, 21:19:39 »
Witam mam pewien problem otóż posiadam Windows 7 x64 PL po około 1,5-2 mies. zaczęła świrować... objawy podczas minimalizacji "gier" powrót do niej jest bardzo uciążliwy a czasem niemożliwy muszę napier... na pasku start w dana aplikacje czasem poczekać na miniaturę i dopiero na nią kliknąć ale powtarzam udaje się to za jakimś 5 razem drugi objaw przebłyski na ekranie raz na na jakiś czas się zdarzają a niektóre programy cały czas migają wtedy pomaga tryb xp lub w visty trzeci objaw to problem w windows media player 12 gdy dam na pełny ekran film nie znikają suwaki, czwarty objaw niektóre programy dodane to auto startu np DAEMON Tools, miranda aplikacja się uruchamia ale nie widać ikony w pasku zasobniki obok zegara dodam że podobne objawy miałem w wersji beta myślałem ze to jest przyczyna potem myślałem ze to sterownik teraz mam finalna wersje i tak jak już mówiłem po około 2 miesiacach to samo ...czy ktoś się już spotkał z czymś takim?po głowie chodzi mi myśl że to wina aktywacji takie moje dziwne spostrzeżenie. Komputer na 99% wolny od zarodników :D
Pozdrawiam

Odp: Windows 7 x64 Świruje
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2010, 23:35:04 »
Co do tych twoich 99% pewności: jaki masz antywirus, i czy skanowałeś jakimś dobrym skanerem online, jakiego urzyłeś aktywatora, sprawdź, czy ci się komp nie przegrzewa (chociaż to najmniej prawdopodbne). Jak na mój gust to masz jakiś syf, bo normalnie windows takich rzeczy nie odwala.

Offline BL4CK

Odp: Windows 7 x64 Świruje
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Styczeń 2010, 00:03:49 »
Aktywator to 7loader 1.5 antyvir to Avast Pro co do przegrzewania w budzie mam ponad 20C tak jak mówisz objawy takie jak by był jakiś syff poskanuje różnym softem.

Odp: Windows 7 x64 Świruje
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2010, 01:13:20 »
Nigdy nie miałem zauwafania do Avasta.

Offline BL4CK

Odp: Windows 7 x64 Świruje
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2010, 09:46:06 »
Sprawdzałem ESET Online Scanner NOD32 i czysto...

Dla zainteresowanych powiem że obyło się bez reinstalacji systemu, pomogło utworzenie nowego konta użytkownika wszystkie problemy znikły jak na razie:) ale trapi mnie co jest/było tego przyczyną....
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń 2010, 15:19:19 wysłana przez BL4CK »