TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

PROBELM Z GRĄ !! POMOCY !!

PROBELM Z GRĄ !! POMOCY !!
« dnia: 11 Styczeń 2010, 21:03:46 »
Witam
Wiem że to nie miejsce na zadawanie tego rodzaju pytań ale pisałem już wielu forach ale nikt nie potrafi mi pomóc..
a mianowice mój problem polega na tym iż..
zaistalowałem gre z 2 płyt i gdy juz pozostało tylko uruchomić gre i się nią cieszyć to wyskoczyło mi powiadomienie abym włożył płyte.. no to włożyłem jedną, drugą i na przemian ale nic nie pomagało i dalej pytało.
w końcu moja cierlpiwość się skończyła i na pulpicie znalazłem ikone z gry, klikłem na nią prawym klawiszem i "otwórz za pomocą" wybierając Deamon Tools
w trybie natychmiastowym wszystkie ikony z pulpitu, pasku zadań, menu start zminiły wygląd na Deamon'a Toolsa.. :(
klikając obojętnie jaką ikone to wyskakiwało mi powiadomienie "uruchom za pomocą"
zainstalowałem w tym momencie "flash disinfection" i niestety pozytywnego efektu nie dało..
NIE MAM POJĘCIĄ JAK TO ZROBIĆ ABY BYŁO JAK WCZEŚNIEJ !
POMÓŻCIE !


Edytowano!
sCooBy^
« Ostatnia zmiana: 15 Styczeń 2010, 16:29:04 wysłana przez sCooBy^ »

Odp: PROBELM !! POMOCY !!
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2010, 21:34:29 »
 :D format c:

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: PROBELM !! POMOCY !!
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2010, 22:49:29 »
 :D :D :D kto mądry próbuje uruchomić grę a właściwie skrót przez jakiś program??  :D
Rozwiązanie? Format albo weź zrób screeny z regedit/hkey classes root/.lnk/shellnew i zapodaj mi.

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: PROBELM !! POMOCY !!
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2010, 01:14:19 »
kliknij raz jeszcze na ikone ktora zmodyfikowałes - wybierz własciwosci - teraz zakładke Poprzednie wersje

zadziala o ile miales stworzony restore point.

Odp: PROBELM !! POMOCY !!
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2010, 11:55:53 »
no powiem tyle że słowo "mało się znam na laptopach" było by za dużym słowem..
nie wiem dlaczego tak otwarłem, po prostu..
co do screena to raczej nie wykąbinuje jak go zrobić..
raczej zdecyduję się na format c:
a jeżeli chodzi żeby wejść w właściwości i przywrócić coś tak to nie da się..

dzięki i pozdro

Offline Bartos

  • ***
  • 148
Odp: PROBELM !! POMOCY !!
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Styczeń 2010, 12:34:57 »
zrób przywracanie systemu do momentu sprzed instalacji gry
start>programy>akcesoria>narzędzie systemowe>przywracanie systemu
Windows MX RGB......Windows 7HP x64

Odp: PROBELM !! POMOCY !!
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Styczeń 2010, 00:17:59 »
gdy klikam w przywracanie system to nic mi nie wyskakuje.. tak jak by wcale nie reagował na moje polecenie..

Odp: PROBELM !! POMOCY !!
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Styczeń 2010, 11:08:53 »
wygląda że coś uszkodziło system...
Gigabyte GA-MA69G-S3H/AMD Athlon 64 X2 4200+ 2.2/ Patriot 4gb DDR2/Modecom MC-350ATX 2.0PFC/SEAGATE 3500320AS 500 GB/9600GT Palit SONIC 512MB/iiyama E2208HDS"22"/Windows 7 Home Premium 64bit końcu mam oryginalny system Hehe:D

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: PROBELM !! POMOCY !!
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Styczeń 2010, 20:07:16 »
wygląda że coś uszkodziło system...

sensowna odpowiedz - tak trzymaj - a tymczasem rozejrzyj sie bo chyba zgubiłes piątą klepke.