TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ventrilo 2.1.4 i proglemy z nimz wiazane/need alternatywa

Offline qwer

  • ***
  • 104
Ventrilo 2.1.4 i proglemy z nimz wiazane/need alternatywa
« dnia: 11 Styczeń 2010, 01:58:31 »
Jak w temacie w skrócie... win7 prof ventrilo 2.1.4 i problem z okresowymi super lagami na polaczeniu
mam nowego kompa, dziekowka zintegrowana realteca, najnowsze stery ze strony produucenta pod win 7 32 bit
ventrilo uruchamiane jakia dministrator z trybem zgodnosci xp sp3 albo xp ten drugi.. podnoszenie priorytety aplikacji albo zmiany koligaci na 1 konkretny rdzen nic niedaje
okresowo mam super laga ze wszystko mnie dobrze slychac, ale za to ja czasem lapie laga i nieslysze a potem ventrilo wypluwa z siebie to co ktos gadal z 1 minute temu
jesli ktos ma na to rade albo zna jakis alternatywny program obslugujacy polaczenia ventrilo to prosze o podpowioedz bo ja juz niewiem co mam z tym szajsem zrobic.. i prosze nie sugerowac formata albo zmiany vt na ts bo to nie wchodzi w gre
Chcesz kupic kompa/ lapka?? ZGLOS SIE

GG:2889405 Tlen:meserak@o2.pl

Odp: Ventrilo 2.1.4 i proglemy z nimz wiazane/need alternatywa
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2010, 13:09:12 »
witam.
sam używam VT 2.1.4 i wiec mam ten sam problem, szukałem w internecie rozwiązania, po prosrtu twórcy nie radzą sobie z optymalizacją programu pod win 7.

Zauważyłem - nie wiem jak u innych - u mnie jeżeli mam rozmowę na jakimś przycisku i go wcisnę to vt się odlaguje i słyszysz rozmowy, więc niestety radzę sobie tak, że klikam raz na jakiś czas klawisz który odpowiada za rozmowę, nieporęczne to jest, lecz do póki nie ma rozwiązania trzeba sobie jakoś radzić, albo przerzucić się na TeamSpeak, który podobno działa bez zarzutu.

Offline qwer

  • ***
  • 104
Odp: Ventrilo 2.1.4 i proglemy z nimz wiazane/need alternatywa
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2010, 02:01:26 »
Sęk w tym ze w kregu graczy w Cabala jakos utarlos ie glupio VT i ni H*** przenisc ich zn TSa... a z kolei jeslic hodzi o cabala to gadanie na przycisk u mnie ejst katorznicze bo przerywa mi zbindowanego retargeta albo autopota w myszce a do tego zaduzo wtedy klawiszy do precyzyjnego kontrolowania
Chcesz kupic kompa/ lapka?? ZGLOS SIE

GG:2889405 Tlen:meserak@o2.pl