TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z zainstalowaniem języka pl

Offline KzK

Problem z zainstalowaniem języka pl
« dnia: 07 Styczeń 2010, 20:24:57 »
witam
Zainstalowałem z systemu xp windows 7 ultimate build 7600. Wyczytałem że jest dostępna w aktualizacjach paczka z językiem pl. Mam taki problem podczas update nie jest wyświetlona taka możliwość pobrania języków. Czy moja wersja 7-demki można spolszczyć?

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Problem z zainstalowaniem języka pl
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2010, 20:39:23 »
Może napisz jeszcze jaka edycje zainstalowałeś? ;) Home Premium, Professional, Ultimate?

Offline KzK

Odp: Problem z zainstalowaniem języka pl
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Styczeń 2010, 20:50:29 »
Ultimate

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Problem z zainstalowaniem języka pl
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Styczeń 2010, 21:21:34 »
Więc w Windows Update w zakładce uaktualnień opcjonalnych powinieneś mieć możliwość doinstalowania pakietów językowych.

Offline KzK

Odp: Problem z zainstalowaniem języka pl
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Styczeń 2010, 22:03:08 »
problem w tym że nie mogę znaleźć zakładki uaktualnień opcjonalnych. Mam tylko do wyboru check for ubdates. Po naciśnieciu tej opcji wyskakuje komunikat że brak nowych uaktualnień.

Offline hubert1

  • *****
  • 650
  • "bo liczą się wspomnienia, prawda, prawda" :D
Odp: Problem z zainstalowaniem języka pl
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Styczeń 2010, 22:07:08 »
kliknij na opcjonalne uaktualnienia są dostępne

Offline KzK

Odp: Problem z zainstalowaniem języka pl
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Styczeń 2010, 22:14:22 »
gdzie są opcjonalne uaktualnienia? Ja takiej opcji nigdzie nie mogę znaleźć

Offline KilKr

  • ****
  • 274
Odp: Problem z zainstalowaniem języka pl
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Styczeń 2010, 22:30:19 »
W tej czerwonej ramce ;)

Offline KzK

Odp: Problem z zainstalowaniem języka pl
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Styczeń 2010, 22:48:59 »
Wygląda na to że dla posiadaczy niezarejestrowanego windowsa takiej opcji nie ma.


Offline Krendzel

  • **
  • 58
  • MasterOfFlamaster
Odp: Problem z zainstalowaniem języka pl
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Styczeń 2010, 16:58:55 »
No to i ja mam problem z LIP'em :/ tylko u mnie troche cięższa sprawa. mam na dysku LP który działał mi jeszcze przed formatem na werji Pro ( x64 ) zainstalowałem sobie teraz Ultimate więc pprzez panel sterowania se chciałem zainstalować tego LP. Niestety wywala błąd że nie można dokończyć instalacji. Pomyślałem że jest uszkodzony czy coś to se walne przez Windows Update no ale... tu jest ten sam problem , pobiera isntlauje , staje w tym samym miejscu i wywala błąd , próbowałem przez konsole inne sposoby ale nie działają... Nie mam pojęcia co jest nie tak..