TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z filmami po zmianie nazwy.

Problem z filmami po zmianie nazwy.
« dnia: 06 Styczeń 2010, 00:38:42 »
Witam mam mały problem z filmami ściągniętymi z internetu. Jak niekiedy ściągam filmy mają dziwną nazwe np. cnp.xvid chciałbym zmienić nazwe filmu na cały pełny tytułale po zmianie film nie działa . Jeśli film jest po ściągnięciu w folderze i zmieniam nazwe folderu to to samo. Mam odtwarzacz Allplayer v 4.1 i Windows 7 Starter co mi poradzicie.

Odp: Problem z filmami po zmianie nazwy.
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Styczeń 2010, 10:19:22 »
Zaktualizuj allplayera lub sprawdź czy inny program do odtwarzania też się tak zachowuje radze też zainstalować paczkę kodeków K-lite (przed instalacją usuń inne kodeki jeśli jakieś instalowałeś).

Odp: Problem z filmami po zmianie nazwy.
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Styczeń 2010, 16:05:49 »
Mam zainstalowane kodeki te właśnie k-code czy jakoś tak allplayer dobry ale jeśli zmienie nazwe filmu już z tej zmienionej na ten skrót to film normalnie działa tak jak po ściągnięciu .