TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ustawienia UAC?

Offline c-4

ustawienia UAC?
« dnia: 03 Styczeń 2010, 23:04:32 »
Witam, mam taki problem na swoim dell XPS M1530. Po zainstalowaniu 7ki na Viste wszystko było OK. Jestem uzytkownikiem z prawami administratora, jednak komputer jakby sam zmienia mi poziom UAC czy moze cos innego i nie mogę uruchamić pewnych aplikacji, któe muszą być uruchomione przez administratora albo zmieniać opcji w panelu sterowania któe takich uprawnień potrzebują. Jedyną opcją jaką znalazłem jest wejście w tryb awaryjny i wejście w ustawienia użytkowników i zmiana UAC na poziom wysoki i potem z powrotem na niski, mimo, że cały czas jest na niskim. Czy ktoś pomoże, żeby to sie taki nie robiło, bo jest to uciążliwe.

Offline Lalik

Odp: ustawienia UAC?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2010, 12:35:32 »
Co do Uac to rozwiązanie jest proste poza przesunieciem suwaka na niski pozniom ochrony musisz wyłaczyc sposob powiadamiania przez centrum akcji aby cie nie informował, jesli tego nie zrobisz ustawienia po restarcie beda wracac. Innym rozwiązaniem jest zainstalowanie Sunrise Seven dostepnego tu na forum, i konfiguracja UAC tym programem (zresztą bardzo użytecznym). Co do praw administratora to w win 7 niby nim jesteś ale tak czy siak nie do wszytkiego masz dostęp Sunrise Sevem również sobie z tym radzi:)))