TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Moje doświadczenia z Windows 7

Moje doświadczenia z Windows 7
« dnia: 01 Styczeń 2010, 21:54:21 »
Witam
Powiem Wam szczerze ,że jestem naprawdę mile zaskoczony W7.Czekałem na jego premierę i w porównaniu do visty jest to godny następca XP-ka, w przeciwieństwie do asta la vista;).
Instalacja oprogramowania przebiega naprawdę prosto. Nie ma żadnych wyskakujących okienek,pełny support do sterowników itd.
Mam jednak kilka pytań:
1)czy w windows media center da się wstwić napisy do filmów i jak to zrobić(jaki program itd)
2)czy Wy też macie tak mało wygaszaczy u mnie są może z 4 wygaszacze
3)to samo dotyczy motywów też niewiele,dobrze ,że w necie jest ich sporo
4)czy znacie jakieś strony do gadżetów w7?
5)czy u Was przy instalacji programu też nie pojawiają sięskróty na pasku zadań?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Moje doświadczenia z Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Styczeń 2010, 13:10:32 »
1. da sie wstawic napisy ale musza byc kompatybilne z mp - nie wszystkie dzialaja np od subedita i trzeba modyfikowac.
2. ja w w7 home premium mam 6 (mi wystarczaja)
3. dokladnie sobie odpowiedziałes
4. http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/downloads/personalize?T1=desktopgadgets - potem zaznaczasz jezyk angielski i masz mase tego
5. nie pojawiaja sie tylko te ktore nie maja zaznaczenia podczas instalacji

Odp: Moje doświadczenia z Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Styczeń 2010, 16:32:09 »
5. u mnie nie pojawiają się żadne muszę sam przypinać, nie jest to jakiś większy problem ale zawsze coś ,pozatym jak odblokuję pasek zadań nie mogę regulować szerokości paska zadań czy ktoś z Was ma podobne problemy?

Odp: Moje doświadczenia z Windows 7
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Styczeń 2010, 16:37:37 »
Sa 2 wersje paska zadan-z duzymi ikonami i malymi.Szerokosc kazdego z nich mozna regulowac tylko w gore ale po odblokowaniu jest to mozliwe

Odp: Moje doświadczenia z Windows 7
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Styczeń 2010, 23:56:10 »
u mnie po odblokowaniu paska nie pojawiają się suwaki,które mogłyby umożliwić zwężanie poszerzanie paska.załączyłbym screena ,o co mi chodzi, ale jest jakiś problem z załącznikami na forum