TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny

aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« dnia: 28 Grudzień 2009, 22:22:19 »
Witam, problem z tytulu dotyczy przynajmniej kilku programow: nero 9, ashampoo burning studio 9, infra recorder-tyle co udalo mi sie ustalic. Kazdy z tych programow instalowalem jako admin, w trybie zgodnosci z xp. Problemom z tym programami towarzysza zawieszki-typu brak odpowiedzi.
Pracuje na sprzecie: pentium 4 3 GHz, ati radeon 9550, 2 gb ram, mobo: asrock 775VM800.
Nie wiem za bardzo jak mam to ugryzc...czyzby sprzetowo bylo za slabo ?

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2009, 01:27:56 »
Może wirusek? ;) Z tego co wiem to wiekszość z tych programów powinna działać.

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2009, 01:58:23 »
no wlasnie sprawdzone przez speca od wirusow logi takze nie bardzo;) czekaj na jakies pomysly jeszcze;)

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2009, 12:22:13 »
Jakiego speca? Jakim programem skanowałeś?

Offline Lalik

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Grudzień 2009, 12:51:39 »
Jeśli wirusów faktycznie nie masz to jedyne co mi przychodzi do głowy to to że mimo że zainstalowałeś w trybie zgodności to jednak oprogramowanie nie pracuje prawidłowo, miałam podobną sytuację w windowblinds 6.4 zainstalowałam w trybie awaryjnym jako administrator w trybie zgodności i mimo że sie zainstalowało uruchamiał sie sam proces i aplikacja nie działala, nie wiem jak to jest z ashampo nigdy go nie testowałam na 7 ale może tu jest problem nic innego mi do głowy nie przychodzi, może spróbuj najnowszą wersję wtedy bedziesz mieć pewność

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Grudzień 2009, 13:12:38 »
Ashampo działa na win 7 bez problemu używam go na wersji ultimate x64  ;)

Offline Lalik

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Grudzień 2009, 13:42:16 »
niewiedzialam :))) no to pomyslow brak;)

firefighter1

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Grudzień 2009, 15:29:00 »
ja też używam ashampo 9, a wczesniej nero 9 na x64 pro i instalacja nie wymaga trybu zgodności jak i same działanie. Mże zainstaluj na nowo ale normalenie bez tej zgodności.

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Grudzień 2009, 15:52:22 »
Powracam z nowymi info i ksztaltuja sie one tak: odlaczylem oba napedy optyczne(ata i sata) i nie ma tego problemu:>
Nie ma tez niestety na stronie producenta zadnych sterow do mojej plyty-stara jak swiat, jak widac...Coz robic? Jakies pomysly?

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Grudzień 2009, 23:39:42 »
Miałeś w napędzie sate jakąś płytkę?

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Grudzień 2009, 23:43:44 »
mialem-odczytuje bo pewnie to masz na mysli, zmienialem wejscia sata na plycie tez....natomiast co z tymi sterami radzisz poczac? one wyszukiwane przez windows update i od razu jest dobierany ten wlasciwy-moze da sie jakos wyswietlic te ktore sa dostepne i wybrac jakies.....

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Grudzień 2009, 23:54:49 »
Podaj model płyty głównej. Moim zdaniem to nic nie da, ale warto spróbować. Problemem wg mnie w tym przypadku jest sam napęd sata wszystkie napędy tego typu z którymi się spotkałem przymulały system gdy była w nich jakaś płytka.

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Grudzień 2009, 00:01:24 »
ale czy plyte mialem czy nie mialem, czy byly podlaczone nagrywaki obie czy jedna bylo to samo-mobo asrock 775VM800

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Grudzień 2009, 00:27:29 »
Spróbuj tych w trybie zgodności z Windows Vista

http://www.download.net.pl/163/VIA-Hyperion-4in1-Drivers/

Odp: aplikacja sie nie uruchamia a jej jest proces jest aktywny
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Grudzień 2009, 00:35:16 »
okej-tylko powiedz odinstalowac cos z systemu? w normalnym trybie instalowac czy w awaryjnym?
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2009, 00:39:41 wysłana przez zygikuleczka »