TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

gg 3 problemy na sevenie !

gg 3 problemy na sevenie !
« dnia: 24 Grudzień 2009, 14:06:29 »
witam, mam 3 problemy i może wiecie jak to rozwiązać, otóż chodzi o gg build 9453:

okno rozmowy z kimś zminimalizuję to nie zawsze jak ktoś napisze to ono miga ?
nie zawsze tak samo jest słychać dźwięk przychodzącej wiadomości, gdy okno rozmowy spoczywa na pasku ?
i jak zrobić aby przesyłane pliki zapisywały się na pulpicie a nie w moich dokumentach ?

 8)

Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2009, 14:43:06 »
to nie wina systemu a tego że jest to build i nie jest ono dopracowane

Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2009, 21:23:36 »
witam
mnie osobiście dziś po zainstalowaniu wersji 10 całkowicie wywalało z systemu :/ po zainstalowaniu 8 problem znikł. od zawsze byłem zwolennikiem tlenu i chyba jednak do niego powrócę, ale póki co zobaczę i jeszcze się wstrzymam z bólami ;)

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2009, 23:06:41 »
a ja tak z innej beczki... widxział ktoś z was gdziekolwiek gg 9? :-\

Offline rynio

  • ***
  • 176
Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Grudzień 2009, 23:12:32 »
a ja tak z innej beczki... widxział ktoś z was gdziekolwiek gg 9? :-\

a co ślepy? http://static.gadu-gadu.pl/nowegg.exe


Offline Boss

Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Grudzień 2009, 15:47:08 »
Polecam AQQ. GG 10 to porażka !! http://www.aqq.eu/ :)

Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Grudzień 2009, 16:04:23 »
E tam porazka.Ja tam nigdy nie mialem z gg zadnych problemow.10-tka tez chodzi na windows 7 ok.Co kto lubi ;)

Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Grudzień 2009, 01:01:53 »
A ja ci polecam tlena najnowszego a jeszcze lepsza beta ;) super pod windows 7 śmiga

Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Sierpień 2010, 14:14:13 »
Przeciez kazda wersja gg od 8 wzwyz to komercyjny shit! Duzo lepszy, bez reklam, mniej zasobozerny i ładniejszy jest AQQ..

Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Sierpień 2010, 15:20:12 »
Przeciez kazda wersja gg od 8 wzwyz to komercyjny shit! Duzo lepszy, bez reklam, mniej zasobozerny i ładniejszy jest AQQ..

I to był powód by odkopać takiego starego posta?? TO cię zaskoczę bo w gg 8 jak i 10 można znacznie te komercje ukrócić ale jak się nie wie jak to się używa czegoś innego co nie jest do końca kompatybilne z gg którego większość używa.

Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Sierpień 2010, 18:21:47 »
Przeciez kazda wersja gg od 8 wzwyz to komercyjny shit! Duzo lepszy, bez reklam, mniej zasobozerny i ładniejszy jest AQQ..

I to był powód by odkopać takiego starego posta?? TO cię zaskoczę bo w gg 8 jak i 10 można znacznie te komercje ukrócić ale jak się nie wie jak to się używa czegoś innego co nie jest do końca kompatybilne z gg którego większość używa.

To że większość używa tego shitu nie oznacza, że ja też muszę....  I nie mów "jak się nie umie...." bo umie się aż za dużo....

Tak na marginesie to AQQ jest w pełni kompatybilne z GG. Mało tego- jest kompatybile nie tylko z GG....
« Ostatnia zmiana: 19 Sierpień 2010, 20:24:25 wysłana przez hydefromt70s »

Odp: gg 3 problemy na sevenie !
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Sierpień 2010, 19:05:23 »
Ja tam jestem zadowolony z gg. Kumpel ma aqq i nie mogę mu przesłać przez gg żadnych plików. Nie zmuszam cię do używania gg ale wykopywanie takich starych postów to przesada.