TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

TeamSpeak RC2 na Windows 7 32bit Ultimate

TeamSpeak RC2 na Windows 7 32bit Ultimate
« dnia: 21 Grudzień 2009, 17:04:41 »
Witam!
Mam następujący problem.
Na komputerze mam zainstalowane Windows Vista oraz Windows 7.
Na Viscie, gry odpalam TS to wszystko normalnie działa bez zarzutu, ale gdy odpalę go na 7 to wyskakuje:
Cytuj
[15:42:15] No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it.
SCREEN:
http://img710.imageshack.us/img710/6680/42360264.jpg
Daje tylko link bo screen jest ogromny i burzy układ tego forum. KLIKNIJCIE

W chwili tego co robiłem moi kumple byli na tym serwerze, więc wykluczam fakt, że ten serwer był naprawdę wyłączony.
Nie wiem czemu tak jest.
Na obu systemach mam G DATA antiwirus. Sprawdzałem firewalla i nic nie blokuje. Próbowałem nawet wyłączać G DATA i wszystko po kolei i także nic to nie dało. Czytałem wiele forów po angielsku, ale nikt nie opisuje właśnie takiego problemu jak mam ja. Pomijając fakt, że trudno znaleźć coś po polsku na ten temat.
TS musi działać na Windowsie 7, bo mój kumpel ma właśnie 7 i ściągną pierwszy lepszy TS z Google i jemu działa i do tego też ma G DATA.
Podejrzewam, że to jest problem z łącznością TS'a, bo nie łączy się z żadnym serwerem. Ściągnąłem sobie najnowszego TS'a 3 i on działa bez zarzutu. Niestety TS 3 nie obsługuje serwerów TS RC2, co jest chyba oczywiste.
Oczywiście wszystkie zainstalowane systemy są oryginalne.
Prosze o pomoc. Napiszcie proszę jakieś rozwiązanie.