TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ikonki w menu start - wybór !

ikonki w menu start - wybór !
« dnia: 15 Grudzień 2009, 22:24:34 »
witam, jak zrobić aby te ikonki nie pojawiały mi się automatycznie, lecz abym mógł sobie sam wybrać jakie chce mieć pod ręką, bo są tam takie i pojawiają się których nie chce  ???


Odp: ikonki w menu start - wybór !
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień 2009, 22:29:19 »
Chociaż troszeczkę szukania ;) klikamy prawym na pasek zadań -> właściwości -> Menu start i w ramce prywatność sobie poodznaczaj.
Elementy które już są w menu start klikasz prawym i "usuń z tej listy", a aby dodać sobie programy przeciągasz je na menu start. Swoją drogą dziwne masz wymagania, skoro włączasz jakiś program często przez menu start, to znaczy, że go używasz i że wygodniej jest kiedy jest bliżej, ale jak chcesz.

Odp: ikonki w menu start - wybór !
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień 2009, 22:52:54 »
ale słuchaj, mi chodzi o to aby były moje które wybiorę nad "wszystkie programy" bo te ikonki same mi się tam ustawiają, a ja bym chciał mieć tam tylko te mi potrzebne  ???

Odp: ikonki w menu start - wybór !
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień 2009, 22:54:38 »
Prawoklik------->przypnij do menu start ;)