TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z oknami

Problem z oknami
« dnia: 14 Grudzień 2009, 19:38:10 »
Witam.
Dostałem W7 w ramach upgrade'u od Lenovo. Zainstalowałem go jako upgrade do Visty. Jednak po instalacji każde przesuwanie okien, minimalizacja, maksymalizacja, powoduje dziwny efekt "zacinania" się okien. Zostawiają jakby swój cień. Wyglądało to jak brak sterowników, ale zainstalowałem najnowsze ze strony NV i nadal to samo. Mogę spokojnie grać w gry na laptopie, więc nie wiem w czym leży problem. Mam nadzieję, że da się to jakoś naprawić. Laptop to Lenovo Y550, z Gt130m.
Pozdrawiam.

Offline Gicu

  • *
  • 17
  • Sanepid ;]
Odp: Problem z oknami
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Grudzień 2009, 21:12:26 »
Pewnie przez upgrade... Sprawdź czy nie ma pozostałości po starych sterownikach z visty. Czy na vista chodziły zintegrowane stery? Czy może od producenta?
Windows 7: Ultimate on Laptop TOSHIBA
Windows 7: Home Premium on Desktop PC

Odp: Problem z oknami
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Grudzień 2009, 22:02:51 »
Od producenta. Czyli co? Postawić go na czysto?

Offline Gicu

  • *
  • 17
  • Sanepid ;]
Odp: Problem z oknami
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Grudzień 2009, 22:07:24 »
Nie koniecznie.
Wyczyść wszystko co jest związane ze starymi sterownikami i zobacz czy się zainstalują sterowniki windowsowe WDDM.
Jeśli tak to zobacz jak się sprawują - czy też są problemy.
Windows 7: Ultimate on Laptop TOSHIBA
Windows 7: Home Premium on Desktop PC