TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

WinFast TV2000 XP Deluxe

WinFast TV2000 XP Deluxe
« dnia: 13 Grudzień 2009, 13:17:20 »
Na wstępie przepraszam, że zakładam kolejny temat odnośnie WinFasta, ale rozwiązania problemów ze sterownikami podane w poprzednich tematach nie pomogły.

Jestem "szczęśliwym" posiadaczem karty telewizyjnej WinFast TV2000 XP Deluxe

Większość postów na tym forum dotyczy nieco nowszej karty WinFast TV2000 XP Expert, do której firma Leadtek uaktualniła sterowniki (Windows 7 32bit build 7600.16385 WHQLed driver 6.0.109.7000 (2009/10/23), na których moja karta też nie chcce ruszyć. Niestety widocznie Leadtek "zapomniał" o nieco starszym modelu Deluxe, ponieważ na stronie głównej ostatnie sterowniki są z (2006/11/28).  Instalowanie ich w trybie zgodności, również nie pomaga.W związku z  tym mam pytanie do użytkowników tej karty, czy zdołali jakoś uruchomić ta kartę pod "siódemką".

Dodam, że posiadam najnowszą wersję aplikacji PVR z (2009/10/23).

Odp: WinFast TV2000 XP Deluxe
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Grudzień 2009, 14:06:53 »
Wszystko pięknie ...ale! jak przypasowujesz stery to ... zwróć uwagę na sterowniki Windows7(86 i 64), czy są do PCI, czy PCI-e. Jak rozpakujesz Winrar-em wszystko do cna to w katalogu "Drivers" będzie odpowiedni podkatalog z opisem PCI lub PCI-e. Wszystko u mnie działa ok. na WinXpSP3 i na Windows7 (x86)  ;D  Mam jednak ver. Global, ale zapakuj, a nóż?http://www.leadtek.com/eng/support/search.asp?keyword=global&imageField.x=4&imageField.y=9  Ostatecznie aplikacja ta sama, masz duże szanse!  :)
« Ostatnia zmiana: 23 Marzec 2023, 14:49:31 wysłana przez Mirahz »

Odp: WinFast TV2000 XP Deluxe
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2009, 08:17:32 »
Spróbuję dziś, dzięki za podpowiedź.

Niestety tak postępuje Leadtek ze swoimi klientami:

"Dear customer!



Thanks for your contact.

Unfortunately, the chipset of it has already phased out.

So the chip of it might not be supported to Windows 7.

But you can try to use the driver for Vista to install.

Sorry for your inconvenience."

Jak już pisałem stery z visty nie działają (pod win 7), więc ja osobiście nie widzę problemu zrobienia ich pod win 7, Leadteka to ja już nic nie kupię, skoro w taki sposób traktuje kartę wcale nie tak starą. Poza tym karta TV to nie jest coś co się często wymienia w kompie. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś sugestie to czekam na podpowiedzi.