TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zmiana ekranu bootowania

Offline Lalik

Zmiana ekranu bootowania
« dnia: 10 Grudzień 2009, 18:56:30 »
Witam, chciałabym sie dowiedzieć czy jest możliwość zmiany ekranu bootowania, szukałam informacji na ten temat ale jakoś sie nie dokopałam, jedyne co znalazłam to informacje ze microsoft w windows 7 zablokował tą możliwość całkowicie, być może są jakies sposoby. Z góry dziekuję i pozdrawiam

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: Zmiana ekranu bootowania
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2009, 01:37:35 »
Bootowania? A nie chodzi ci przypadkiem o ekran logowania?
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Offline Lalik

Odp: Zmiana ekranu bootowania
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2009, 08:53:26 »
nie chodzi mi o ekran botoowania(animowana flaga microsoft), logawania łatwo zmienić :)

Offline izaw

  • ***
  • 121
Odp: Zmiana ekranu bootowania
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2009, 14:01:45 »
To nie jest botowanie. Botowanie kończy się przy uruchomieniu programu ładującego systemu (po ewentualnym jego wyborze). Dalej jest to proces ładowania i uruchomienia systemu.
"Nie ma programów bezpiecznie działających, są co najwyżej niedostatecznie przetestowane"
Prawo Murph'ego

Offline Lalik

Odp: Zmiana ekranu bootowania
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Grudzień 2009, 10:20:32 »
Nazwałam to ekranem bootowania ponieważ przynajmniej w viscie była taka mozliwość robił to taki mały programik BootSkin Vista zresztą nie tylko on, pod 7 jeszcze nic nie ma, a być może zle szukam, może ktoś z was siż z czymś podobnym spotkał, albo zna zasadę jak to zrobić manualnie, z góry dziękuję. Pozdrawiam

Odp: Zmiana ekranu bootowania
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudzień 2009, 22:25:14 »
Tak jak przeczytałeś MS zablokował możliwość jego zmiany (przynajmniej nikt na razie nie próbował)

Aha i jak dla mnie to jest "ekran bootowania", jakoś się przyjęło go tak nazywać.

Offline Lalik

Odp: Zmiana ekranu bootowania
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Grudzień 2009, 20:53:05 »
Właśnie :))) no nic myślałam ze już może jest jakiś sposób, chyba trzeba poczekać;):)) dzieki za odpowiedz